Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

Morze klocków. W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

 

Życie pirata to przygody, szalone podróże, szukanie skarbów i walka z żołnierzami. Każdy z tych aspektów znalazł odzwierciedlenie w grze LEGO: Piraci z Karaibów. Produkcja studia Traveller's Tales jest wypełniona po brzegi atrakcjami, pułapkami, zagadkami, wyzwaniami oraz sekretnymi przedmiotami. Jak znaleźć je wszystkie? Poniższy poradnik daje odpowiedź na to pytanie.

W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach i ich umiejętnościach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, czyli specjalnych modyfikatorach dających przydatne bonusy, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci.

Najważniejszą częścią tekstu jest oczywiście kompletny opis przejścia całej kampanii. Znajdziecie w nim szczegółowe rozwiązania wszystkich zagadek oraz lokalizację każdej z dwustu butelek ze statkami. W ten sposób poznanie wszystkich sekretów piratów stanie się bezproblemowe. Wszystkim graczom życzymy wielu udanych przygód.

Szymon "Hed" Liebert (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Szymon "Hed" Liebert


Informacje o LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 3 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 50, ilustracje: 802 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry