Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pogłoski 10 czerwca 2017, 17:20

autor: Vergil

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Po enigmatycznej „zapowiedzi” podczas zeszłorocznych targów E3, oficjalne potwierdzenie przez Bethesdę istnienia The New Colossus, czyli kolejnej odsłony cyklu Wolfenstein, wydawało się kwestią czasu. Wygląda na to, że gra będzie jedną z gwiazd tegorocznej konferencji prasowej firmy.

Wolfenstein II: The New Colossus – zgodnie z tym, o czym ptaszki ćwierkały jeszcze w zeszłym roku, tak będzie nazywać się kolejna odsłona bestsellerowego cyklu. A przynajmniej tak twierdzi niemiecki Amazon, który przez moment dodał do swojej oferty ową grę (pomimo że pozycja została już usunięta, ostały się po niej zrzuty ekranu – jeden z nich możecie zobaczyć poniżej). Tytuł zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a jego premiera ma się podobno odbyć 27 października bieżącego roku.

Taki oto widok czekał przez chwilę na osoby, które szukały w ofercie niemieckiego Amazonu kolejnej części serii Wolfenstein. - Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje jeszcze w tym roku? - wiadomość - 2017-06-12
Taki oto widok czekał przez chwilę na osoby, które szukały w ofercie niemieckiego Amazonu kolejnej części serii Wolfenstein.

Czyżby zatem gra miała ujrzeć światło dzienne na tegorocznych targach E3, a dokładnie – na konferencji firmy Bethesda, która odbędzie się dwunastego czerwca? Zaledwie dwa dni dzielą nas od momentu, kiedy uzyskamy odpowiedź na to pytanie.

Należy odnotować, że to, iż The New Colossus faktycznie powstaje, jeszcze w październiku zeszłego roku potwierdził Brian Bloom, czyli aktor użyczający głosu B.J. Blazkowiczowi (głównemu bohaterowi cyklu) w Wolfenstein: The New Order. W lutym z kolei Pete Hines z Bethesdy stwierdził, że nowy projekt studia Machine Games (odpowiedzialnego za stworzenie wcześniejszej części serii) jest „totalnie odjechany”. W temacie przecieków nowego Wolfa znalazło się miejsce nawet na polski akcent – swego czasu parę z ust puściła Alicja Bachleda-Curuś wcielająca się w rolę polskiej pielęgniarki Ani Oliwy.

W The New Order przeciwnikiem B.J. Blazkowicza był Generał Trupia Główka. Komu amerykański żołnierz o polskich korzeniach stawi czoła tym razem? - Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje jeszcze w tym roku? - wiadomość - 2017-06-12
W The New Order przeciwnikiem B.J. Blazkowicza był Generał Trupia Główka. Komu amerykański żołnierz o polskich korzeniach stawi czoła tym razem?

Fanom marki nie pozostaje więc nic innego, jak czekać z wypiekami na twarzy na oficjalne konkrety… i mieć nadzieję, że pojawienie się gry w ofercie niemieckiego Amazonu nie było tylko zwyczajnym błędem.

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje jeszcze w tym roku? - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus