Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2015, 09:47

autor: Góral

Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku

Alicja Bachleda-Curuś, aktorka znana z rozmaitych filmów, a przez graczy kojarzona jako polska pielęgniarka Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order, w wywiadzie dla telewizji TVN wyjawiła, że bierze udział w pracach nad kontynuacją produkcji, zapowiadając tym samym Wolfenstein: The New Order 2.

Wolfenstein: The New Order doczeka się kontynuacji. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Wolfenstein: The New Order doczeka się kontynuacji.

Alicja Bachleda-Curuś, aktorka znana z rozmaitych filmów (m.in. Pan Tadeusz i Ondine), a przez graczy kojarzona jako polska pielęgniarka Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order, przez przypadek zdradziła (dzięki za cynk, Rozgrywka), że trwają prace nad kontynuacją udanej strzelanki studia Machine Games. W wywiadzie dla telewizji TVN (odpowiedni fragment rozpoczyna się w okolicach 5:10) wyjawiła, że:

„Kontynuuję w dalszym ciągu realizację takiej gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata.”

Z racji tego, że rzeczona aktorka uczestniczyła tylko w produkcji The New Order, wniosek nasuwa się sam. Mało tego, skoro prace potrwają jeszcze dwa lata (aktorka wyjawiła, że „kręci” grę w Stanach), to wiemy też, że tytuł ukaże się w 2017 roku. Potwierdzeniem, iż na pewno chodzi o Wolfensteina, są także dalsze słowa pani Alicji:

„Akurat w tę grę grałam jako dziecko, nie wiem czy mogę się do tego przyznać, i bardzo się cieszyłam, jak dotarłam do tego momentu, gdzie mogę zastrzelić Hitlera.”

Czekamy zatem na kolejne informacje i oficjalną zapowiedź Wolfenstein: The New Order 2.

Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order.
Alicja Bachleda-Curuś. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Alicja Bachleda-Curuś.

Wolfenstein: The New Order to ciepło przyjęta strzelanka FPP od studia Machine Games, która ukazała się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC w maju 2014 roku. W produkcji ponownie wcielamy się w żołnierza B.J. Blazkowicza, walczącego z nazistami, którzy wygrali II wojnę światową. Kilka miesięcy temu tytuł doczekał się samodzielnego dodatku The Old Blood.