Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2015, 09:47

autor: Góral

Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku

Alicja Bachleda-Curuś, aktorka znana z rozmaitych filmów, a przez graczy kojarzona jako polska pielęgniarka Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order, w wywiadzie dla telewizji TVN wyjawiła, że bierze udział w pracach nad kontynuacją produkcji, zapowiadając tym samym Wolfenstein: The New Order 2.

Wolfenstein: The New Order doczeka się kontynuacji. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Wolfenstein: The New Order doczeka się kontynuacji.

Alicja Bachleda-Curuś, aktorka znana z rozmaitych filmów (m.in. Pan Tadeusz i Ondine), a przez graczy kojarzona jako polska pielęgniarka Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order, przez przypadek zdradziła (dzięki za cynk, Rozgrywka), że trwają prace nad kontynuacją udanej strzelanki studia Machine Games. W wywiadzie dla telewizji TVN (odpowiedni fragment rozpoczyna się w okolicach 5:10) wyjawiła, że:

„Kontynuuję w dalszym ciągu realizację takiej gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata.”

Z racji tego, że rzeczona aktorka uczestniczyła tylko w produkcji The New Order, wniosek nasuwa się sam. Mało tego, skoro prace potrwają jeszcze dwa lata (aktorka wyjawiła, że „kręci” grę w Stanach), to wiemy też, że tytuł ukaże się w 2017 roku. Potwierdzeniem, iż na pewno chodzi o Wolfensteina, są także dalsze słowa pani Alicji:

„Akurat w tę grę grałam jako dziecko, nie wiem czy mogę się do tego przyznać, i bardzo się cieszyłam, jak dotarłam do tego momentu, gdzie mogę zastrzelić Hitlera.”

Czekamy zatem na kolejne informacje i oficjalną zapowiedź Wolfenstein: The New Order 2.

Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Ania Oliwa z Wolfenstein: The New Order.
Alicja Bachleda-Curuś. - Alicja Bachleda-Curuś ujawnia Wolfenstein: The New Order 2. Premiera w 2017 roku - wiadomość - 2015-09-23
Alicja Bachleda-Curuś.

Wolfenstein: The New Order to ciepło przyjęta strzelanka FPP od studia Machine Games, która ukazała się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC w maju 2014 roku. W produkcji ponownie wcielamy się w żołnierza B.J. Blazkowicza, walczącego z nazistami, którzy wygrali II wojnę światową. Kilka miesięcy temu tytuł doczekał się samodzielnego dodatku The Old Blood.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus