Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 września 2015, 09:44

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds 2, Xenowerk i Battle of the Bulge)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds 2, Despicable Me: Minion Rush, Nono Islands, Xenowerk czy Battle of the Bulge.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds 2

Zaczynamy od Angry Birds 2. Gra jest wciąż bardzo świeża, ale studio Rovio ma w zwyczaju wspierać swoje produkcje przez długie lata lat po premierze, wiec tytuł ten bez wątpienia będzie gościł w naszych przeglądach jeszcze wiele razy. Najnowsza aktualizacja jest w sumie dosyć prosta i dodaje dwadzieścia nowych poziomów. Ponadto autorzy poprawili kilka mniejszych błędów.

Despicable Me: Minion Rush

Sporą aktualizację z nową zawartością otrzymało także Despicable Me: Minion Rush, czyli udany runner studia Gameloft. Patch dodaje piętnaście nowych poziomów oraz cztery kostiumy wzmacniające moc gadżetów. Ponadto gracze mogą teraz bawić się mini-gierką, w której na skuterze musimy wykonywać efektowne triki, aby w ten sposób zdobywać przydatne przedmioty. Twórcy zaimplementowali także nowy tryb rozgrywki, w którym musimy zdążyć trafić do bramek na czas, a tryb wyścigów otrzymał teraz dodatkową lokację w postaci centrum handlowego.

Nono Islands

Warto także zwrócić uwagę na najnowszego patcha do gry logicznej Nono Islands. Wprowadza on trzy nowe światy, oferujące łącznie 21 dodatkowych poziomów. Ponadto znacząco rozszerzono listę grywalnych postaci oraz poprawiono masę mniejszych i większych niedoróbek.

Xenowerk

Z kolei wyśmienita strzelanka Xenowerk dostała pokaźną aktualizację, która dodała do kampanii nowy trzeci rozdział ze stale zmieniającymi się układami map. Poszerzono także listę uzbrojenia, a szeregi wrogów zasilił mutant przypominający pokracznego ślimaka. Ponadto co pewien czas możemy natknąć się na czempionów, czyli mocno wzmocnione wersje standardowych przeciwników. Pojawiły się również nowe zadania survivalowe.

Battle of the Bulge

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymała strategia wojenna Battle of the Bulge. Gra niedawno wyszła na pecety i większość z ulepszeń z tej konwersji została teraz przeniesiona do mobilnego pierwowzoru. Kompletnie przebudowano więc sztuczną inteligencję dla obu stron konfliktu oraz przerobiono interfejs. Dodano także liczne nowe opcje sieciowe, wśród których nie zabrakło możliwości zmierzenia się z graczami komputerowymi. Niestety, zmiany te były na tyle głębokie, że pojawiły się nowe błędy, a stare zapisy stanu gry stały się bezużyteczne. Dobrze się więc zastanówcie przed zainstalowaniem tego patcha.