Jeśli rodzina otrzymuje za to tantiemy, dlaczego mielibyśmy rezygnować z genialnych ról i nostalgii? Czy cyfrowe "wskrzeszanie" celebrytów jest nieetyczne?
krasinski znowu w akcji... nwm czy to uniwersum ryana nie jest juz troche przemielone.
Z jednej strony fajne i ciekawe. Z drugiej mam obawy, że za parę lat Chińczyki będą rządzić światem...