Grinosek

Grinosek ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

19.06.2026 20:18
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

Jeśli rodzina otrzymuje za to tantiemy, dlaczego mielibyśmy rezygnować z genialnych ról i nostalgii? Czy cyfrowe "wskrzeszanie" celebrytów jest nieetyczne?

18.05.2026 22:50
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

krasinski znowu w akcji... nwm czy to uniwersum ryana nie jest juz troche przemielone.

16.05.2026 00:18
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

... na kogo wyrośniesz martwię się już od tygodnia ... ;)

08.05.2026 22:42
Grinosek
1
odpowiedz
Grinosek
3

rywalizujacy_kamarazaur a ja odnoszę wrażenie że im dłużej gram tym gra jest lepsza, a każda aktualizacja dodaje coś fajnego...

01.05.2026 11:50
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

Bubhexrok Red Dead mi też by się przydał :P

01.05.2026 11:50
Grinosek
1
odpowiedz
Grinosek
3

piotrd669097 gry na Epic są na PC i tak będzie z Hogwarts

19.04.2026 20:44
Grinosek
😍
odpowiedz
Grinosek
3

Zagrałbym

01.04.2026 22:44
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

super info!

01.04.2026 22:43
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

SoulGuard ano...

30.03.2026 22:08
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

qfcfi88677208a9 ja tam bym chciał takąszkołę :)

30.03.2026 16:57
Grinosek
😍
odpowiedz
Grinosek
3

To będą udane święta

28.03.2026 10:02
Grinosek
3
odpowiedz
Grinosek
3

Z jednej strony fajne i ciekawe. Z drugiej mam obawy, że za parę lat Chińczyki będą rządzić światem...

26.03.2026 22:09
Grinosek
1
odpowiedz
Grinosek
3

Kutapokalipsa nie ma innej drogi niestety

25.03.2026 21:22
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

DarthMadara też myślę o LG tylko 77 cali, ale jestem przywiązany do Amilight Philipsa. Niby swiecidełka, ale jakoś ciężko z tego zrezygnować

25.03.2026 21:17
Grinosek
2
odpowiedz
Grinosek
3

Yagor same here

25.03.2026 21:17
Grinosek
2
odpowiedz
Grinosek
3

MarcinMazz ja z dziećmi

24.03.2026 23:21
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3
23.03.2026 20:20
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3
.
22.03.2026 18:18
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

user923150403b legalnie?

22.03.2026 18:18
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

bambo181818 tęsknię za klimatem z Brotherhooda ....

22.03.2026 18:17
Grinosek
1
odpowiedz
Grinosek
3

czujny.chrus7 z dostawy na linię frontu, to byłoby ciekawe urozmaicenie :)

22.03.2026 18:16
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

Vroomrok potwierdzam, kupsztal jakich malo

22.03.2026 15:01
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

imo te listy to zawsze ten sam odgrzewany kotlet

21.03.2026 19:16
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

Mario1 to świetna wiadomość!

21.03.2026 19:15
Grinosek
odpowiedz
Grinosek
3

Berko666 xD

21.03.2026 14:26
Grinosek
odpowiedz
1 odpowiedź
Grinosek
3

barnej7 nie rozumiem fenomenu. Gothic to bardzo słaba gra

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl