Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 1 lipca 2015, 14:10

autor: Damian Pawlikowski

Gry lipca 2015 - najciekawsze premiery i konkurs

Nadszedł lipiec, a więc sezon ogórkowy uważamy za rozpoczęty! W tym miesiącu nie uświadczycie tytułów z górnej półki, ale nie oznacza to, że zabraknie jakichkolwiek premier.

Spis treści

Na ustach wielu graczy wciąż jeszcze są takie tytuły jak Grand Theft Auto V, Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Batman: Arkham Knight (ten ostatni z dwóch zgoła odmiennych powodów). Ponadto dopiero co zakończyły się targi E3, na których zapowiedziano multum gier wideo, spośród których znakomita większość ma realne szanse powalczyć o miano cyfrowej produkcji roku. Niemniej okres ich premier przypada na przedświąteczną gorączkę zakupów, podczas gdy lipiec doskonale oddaje istotę frazy „sezon ogórkowy”. Co nie znaczy, że żadnych sensownych gier w tym miesiącu nie ujrzymy. Posiadacze PlayStation 4 nadrobią zaległości przy God of War III Remastered, miłośnicy prędkości porozbijają się w F1 2015, zaś fani epizodycznych przygodówek pokroju Life is Strange czy Tales from the Borderlands zerkną w kierunku powrotu legendy, w postaci King’s Quest: A Knight to Remember. Lipiec to także bardzo dobry miesiąc dla graczy zakochanych w grach z gatunku RPG fantasy (Legends of Eisenwald i Kyn) oraz dla wszystkich wyznawców pixel artu (Interstellaria). Na koniec pozostaje kolorowy krewny Minecrafta, czyli Trove, a także dużo weselsza wersja Limbo – produkowany od 2009 roku niezależny platformer Feist.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera lipca na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 lipca 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W czerwcowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika jodżosia.

TWOIM ZDANIEM

Która z lipcowych premier interesuje Cię najbardziej?

Legend of Eisenwald
10,3%
Feist
2,1%
F1 2015
17,3%
God of War III Remastered
49,2%
King's Quest
9,5%
Kyn
3,3%
Interstellaria
4,7%
Trove
3,6%
Zobacz inne ankiety