Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2012, 12:44

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Zwiastun trybu multiplayer Call of Duty: Black Ops II z komentarzem twórców (napisy PL)

Jeden z twórców Call of Duty: Black Ops II na filmiku (z polskimi napisami) skomentował poszczególne elementy pojawiające się w zwiastunie trybu multiplayer. Wyjaśnia m.in. jak działa system tworzenia klas i co dają „dzikie karty”.

Zwiastun trybu multiplayer Call of Duty: Black Ops II z komentarzem twórców (napisy PL) - ilustracja #1
Nie ma to jak celny rzut tomahawkiem prosto w czerep wroga

W sieci pojawił się filmik, na którym przedstawiciel studia Treyarch rozkłada na części pierwsze opublikowany jakiś czas temu zwiastun trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops II. Jeśli do tej pory nie byliście pewni jak działają prezentowane na nim elementy, poniższy materiał, który opatrzyliśmy dla Was w napisy po polsku, powinien rozwiać wszelkie wątpliwości:

David Vonderhaar, sprawujący pieczę nad multiplayerem nowego CoD-a, opisuje zasady systemu tworzenia klas „pick 10” i przedstawia różne ich konfiguracje. Wyjaśnia również jak działają tzw. „dzikie karty”; dzięki nim możliwe stanie się między innymi wybranie dwóch perków z tej samej kategorii. W zwiastunie pojawia się sporo sprzętu – granaty elektryczne, wieżyczka termiczna, dron Dragonfire, robot AGR, zamontowany przy karabinie snajperskim procesor balistyczny lub muszka i szczerbinka zamiast standardowej lunety – wszystko odpowiednio opisane. Na koniec mamy przykład komentarza w stylu relacji z zawodów e-sportowych i rzut okiem na fragment meczu wielodrużynowego. Call of Duty: Black Ops II ukaże się 13 listopada na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.