Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2014, 11:00

autor: Renox

Zobacz zwiastun The Walking Dead: Season Two - No Going Back

Studio Telltale Games opublikowało zwiastun ostatniego epizodu gry The Walking Dead: Season Two zatytułowanego No Going Back. Poznaliśmy również datę premiery finalnej części tej popularnej wśród fanów gier przygodowych serii. Okazuje się, że gra ukaże się już w przyszłym tygodniu.

No Going Back ukaże się już w przyszłym tygodniu. - Zobacz zwiastun The Walking Dead: Season Two - No Going Back - wiadomość - 2014-08-22
No Going Back ukaże się już w przyszłym tygodniu.
W skrócie o The Walking Dead: Season Two:
  • Producent/wydawca: Telltale Games
  • Gatunek: przygodowe, zombie, postapo, point-and-click
  • Platformy docelowe: PC, PS3, PSV, X360
  • Piąty epizod: No Going Back (premiera: 26/27/28 sierpnia)

Telltale Games opublikowało zwiastun ostatniego, piątego epizodu gry The Walking Dead: Season Two, zatytułowanego No Going Back. Nagranie – zgodnie z wcześniejszą obietnicą twórców – jest zdecydowanie bardziej rozbudowane, niż te dotychczasowo upubliczniane przy okazji premier poprzednich epizodów serii i trwa ponad 5 minut.

Co więcej, deweloperzy ujawnili również, kiedy możemy spodziewać się tego finałowego odcinka. Okazuje się, że ostatnia część drugiego sezonu zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. 26 sierpnia pojawi się ona na PC oraz Mac (Steam albo Telltale Online Store), 27 sierpnia na konsolach Xbox 360 (Xbox LIVE Marketplace) i PlayStation 3 oraz PS Vita (PlayStation Network), natomiast dzień później będą w nią mogli zagrać posiadacze iPhonów oraz iPadów dzięki platformie App Store.

Poprzedni odcinek drugiego sezonu zatytułowany Amid the Ruins ukazał się w ubiegłym miesiącu i został całkiem dobrze oceniony przez recenzentów; w serwisie Metacritic wersja PC otrzymała notę 78/100. The Walking Dead: Season Two odniósł tak duży sukces, że producenci już przymierzają się do stworzenia kontynuacji. Pod koniec lipca – w czasie konwentu Comic-Con w San Diego - ujawniono, że Telltale Games ma w planach wydanie trzeciego sezonu The Walking Dead, jednak na konkrety musimy jeszcze poczekać.

The Walking Dead: Season Two pozwala graczom wcielić się w osobę młodej, 11-letniej dziewczyny o imieniu Clementine, która zmuszona została do walki o przetrwanie w opanowanym przez zombie, niezwykle brutalnym świecie. W ostatnim epizodzie drugiego sezonu, No Going Back, nasze decyzje ostatecznie maja zdecydować o losach naszej bohaterki.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two