Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2014, 11:04

autor: luckie

Dishonored za darmo przez weekend na Steamie

W ten weekend posiadacze konta Steam mogą za darmo wypróbować Dishonored - udaną skradankę studia Arkane. Chcąc zatrzymać sobie ten tytuł na dłużej, warto skorzystać z trwającej właśnie promocji, w ramach której cenę gry obniżono o 75%.

W ten weekend warto rozerwać się z Dishonored - Dishonored za darmo przez weekend na Steamie - wiadomość - 2014-08-22
W ten weekend warto rozerwać się z Dishonored
Darmowy Weekend z Dishonored
  1. Bezpłatna rozgrywka do 22:00 w niedzielę
  2. 75-procentowa obniżka ceny do 19:00 w poniedziałek – 3,74 euro (ok. 16 zł)
  3. Aktualna cena wersji GOTY – 8,49 euro (ok. 35 zł).

Wczorajszego wieczora (tak, studio Valve działa w trybie studenckim) na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z grą Dishonored. Jak zawsze oznacza to kilka rzeczy. Po pierwsze i najważniejsze, do godziny 22:00 w niedzielę możemy do woli grabić i mordować (oczywiście w słusznym celu) jako mistrz zabójców, Corvo Attano, nie płacąc za to ani euro centa. W tym celu wystarczy posiadać zainstalowanego Steama, tytuł znajdziecie w swojej bibliotece gier. Natomiast jeśli zabawa przypadnie nam do gustu, do 19:00 w poniedziałek możemy zdecydować się na zakup gry w cenie obniżonej o 75% – 3,74 euro, co przy obecnym kursie walut wynosi jakieś 16 zł. Przeceniono również cyfrowe wydanie Game of the Year Edition, oprócz właściwej gry zawierające dodatki: The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials i Void Walker’s Arsenal – pakiet ten kosztuje obecnie 8,49 euro (ok. 35 zł).

Dlaczego warto w ten weekend sięgnąć po Dishonored (poza tym, że jest za darmo, rzecz jasna)? Gra studia Arkane zdobyła bardzo wysokie oceny w mediach – nasz recenzent przyznał jej 9,5/10. Pomimo nieco szablonowej fabuły, tytuł kupił nas świetnym klimatem i znakomicie budowanym uczuciem immersji. Bardzo spodobała nam się również swoboda w obrębie poszczególnych misji. Zabójstw kluczowych celów można dokonywać na niezliczone sposoby lub w ogóle tego nie robić – jak najbardziej da się ukończyć grę nie zostawiając za sobą ani jednego trupa. Co prawda część graczy kręciła nosem na ułatwiające rozgrywkę supermoce głównego bohatera, ale nadal jest to pozycja godna uwagi dla każdego miłośnika skradanek (zwłaszcza serii Thief).

  1. Dishonored - poradnik do gry
  2. Thief w morderczym wydaniu - recenzja gry Dishonored
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.