Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2014, 10:49

autor: Góral

Titanfall - udostępniono wersję trial, grę można kupić za 44,70 zł

Firma Electronic Arts ponownie udostępniła 48-godzinną wersję trial strzelanki Titanfall. Dodatkowo przygotowano promocję na tę produkcję i jej rozszerzenia. Tytuł można kupić za 44,70 zł, należy się jednak śpieszyć, gdyż oferta stanie się nieaktualna 25 sierpnia.

Titanfall – EA zachęca do walki 48-godzinną wersją trial. - Titanfall - udostępniono wersję trial, grę można kupić za 44,70 zł - wiadomość - 2014-08-22
Titanfall – EA zachęca do walki 48-godzinną wersją trial.
Titanfall w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPS
  • Deweloper: Respawn Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, X360
  • Data premiery: 11 marca (świat), 13 marca 2014 roku (Europa)

Firma Electronic Arts ponownie udostępniła grę Titanfall w ramach akcji „Okres testowy”. Dzięki temu produkcję studia Respawn Entertainment można pobrać za darmo i bawić się nią przez 48 godzin od momentu pierwszego uruchomienia. Oznacza to, że po rozpoczęciu zabawy dzisiaj o godzinie 12:00, będziecie walczyć Tytanami do niedzieli do godziny 12:00. By skorzystać z promocji, wystarczy dodać grę do swojej biblioteki, o ile posiadacie konto w usłudze Origin. Jeżeli nie, to najpierw trzeba się zarejestrować. Pamiętajcie także, że po zakończeniu okresu testowego, wszystkie poczynione przez Was postępy zostaną zapisane, więc, jeżeli skusicie się na zakup produkcji, to nie będziecie musieli zaczynać zabawy od początku.

Jednocześnie wydawca przygotował specjalną promocję na wszystko, co jest związane z Titanfallem. Dzięki temu tytuł można nabyć za 44,70 zł, Season Pass za 55,30 zł, dodatki za 23,92 zł każdy, film The Final Hours of Titanfall za 8 zl, a zestaw składający się z gry i przepustki sezonowej wyceniono na 87,60 zł. Promocja potrwa do 25 sierpnia do godziny 17:00.

Titanfall to gra FPS przeznaczona wyłącznie do zabawy w multiplayerze. W produkcji wcielamy się w żołnierzy przyszłości, którzy potrafią biegać po ścianach, wykonywać podwójne skoki, itd. Dodatkowo podczas walki można przyzywać Tytany, czyli mechy, zapewniające większą siłę ognia i nowe możliwości. Produkcja ukazała się w marcu bieżącego roku na komputerach PC i konsoli Xbox One. Wersja na Xboksa 360 pojawiła się miesiąc później.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall

Titanfall