Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2014, 11:04

autor: Renox

The Walking Dead Season Two: Amid the Ruins już dostępny

Czwarty epizod gry The Walking Dead Season Two jest już dostępny do pobrania dla posiadaczy komputerów PC oraz Mac, a także konsol Xbox 360, PlayStation 3 i PS Vita. Dzisiejszego dnia omawiana produkcja o podtytule Amid the Ruins pojawi się również w wersji na iOS w sklepie AppStore.

W skrócie o The Walking Dead: Season Two:
  • Producent/wydawca: Telltale Games
  • Gatunek: przygodowe, zombie, postapo, point-and-click
  • Platformy docelowe: PC, PS3, PS4, PSV, X360, XOne
  • Piąty epizod: No Going Back (jeszcze bez daty premiery)

Już dzisiaj fani gry The Walking Dead Season Two autorstwa Telltale Games mają możliwość zakupienia czwartego epizodu drugiego sezonu gry - Amid the Ruins – na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. Omawiana produkcja dostępna jest już na PC oraz Mac z poziomu platformy Steam albo sklepu wspomnianego producenta (Telltale Online Store), a także konsolach Xbox 360 (Xbox LIVE Marketplace), PlayStation 3 i PS Vita (PlayStation Network). Dzisiaj tytuł będzie można również kupić w wersji na iOS za pośrednictwem AppStore.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje omawianego epizodu, z których dowiedzieć możemy się przede wszystkim tego, że i tym razem Telltale Games zaserwowało swoim fanom produkt całkiem niezłej jakości. Gra Amid the Ruins w wersji na PC w tym momencie posiada w serwisie Metacritic średnią ocenę 81/100, co uznać można za całkiem przyzwoite osiągnięcie. Ocen edycji konsolowych na razie brakuje, jednak z pewnością zaktualizowane zostaną one już wkrótce. Niedługo również będziecie mogli przeczytać recenzję czwartego odcinka The Walking Dead Season Two na łamach naszego serwisu.

Amid the Ruis debiutuje na wszystkich platformach sprzętowych. - The Walking Dead Season Two: Amid the Ruins już dostępny - wiadomość - 2014-07-24
Amid the Ruis debiutuje na wszystkich platformach sprzętowych.

The Walking Dead Season Two pozwoli wcielić się w osobę młodej, 11-letniej dziewczyny o imieniu Clementine, która zmuszona została do walki o przetrwanie w świecie opanowanym przez żywe trupy. W najnowszym, czwartym epizodzie cyklu, nasza bohaterka będzie musiała nauczyć się dostrzegać niebezpieczeństwo nawet wśród swoich najbliższych. Mechanika rozgrywki w porównaniu do pierwszego epizodu cyklu sprzed dwóch lat nie uległa zmianie – naszym głównym celem nadal jest zwiedzanie różnych lokacji, zbieranie porozrzucanych przedmiotów, rozwiązywanie stosunkowo prostych zagadek i rozmowy z innymi postaciami.

Ostatni, piąty epizod cyklu zatytułowany No Going Back ukaże się najpewniej w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two