Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2014, 09:42

autor: Draug

Risen 3: Władcy Tytanów - powrót do korzeni w nowym zwiastunie

Studio Piranha Bytes udostępniło nowy zwiastun gry Risen 3: Władcy Tytanów. Trwający blisko 12 minut materiał zawiera fragmenty rozgrywki i przedstawia produkcję jako powrót do korzeni oraz tego, co najlepsze z poprzednich gier cRPG studia Piranha Bytes (zwłaszcza pierwszych odsłon serii Gothic). Film opatrzyliśmy polskimi napisami.

Risen 3: Władcy Tytanów w skrócie:
  • Producent: Piranha Bytes
  • Wydawca: Deep Silver
  • Gatunek: cRPG akcji z widokiem TPP w realiach fantasy
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3
  • Termin premiery (świat): 12 sierpnia 2014

Do premiery gry Risen 3: Władcy Tytanów (w innych częściach świata znanej jako Risen 3: Titan Lords) pozostało już tylko kilka tygodni, w związku z tym twórcy udostępnili nowy zwiastun, zatytułowany Powrót do korzeni (ang. Back to the Roots), mający wprowadzić nas w klimaty nadchodzącej produkcji. Film trwa bez mała dwanaście minut i prezentuje rozmaite cechy gry – w formie ujęć z rozgrywki wzbogaconych o komentarz ze strony dewelopera – kładąc nacisk na udowodnienie, że Risen 3: Władcy Tytanów przywróci wszystko to, za co przed laty fani pokochali studio Piranha Bytes i jego cRPG-i (czyli serię Gothic). Omawiany materiał wideo – widniejący powyżej – został przez nas opatrzony polskimi napisami.

Powrót do korzeni we Władcach Tytanów jest wyraźny, ale czy dostateczny, by Risen 3 zastąpił fanom Gothika 4? - Risen 3: Władcy Tytanów prezentuje powrót do korzeni nowym zwiastunem - wiadomość - 2014-07-24
Powrót do korzeni we Władcach Tytanów jest wyraźny, ale czy dostateczny, by Risen 3 zastąpił fanom Gothika 4?

Jakie zagadnienia zostały poruszone przez twórców na omawianym trailerze? Wiele uwagi poświęcono wykreowanemu światu, przedstawiając poszczególne krainy, rządzące nimi frakcje oraz atrakcje i zagrożenia czyhające tam na bohatera. Równie wiele czasu narrator spędza na omówieniu mechaniki zabawy, od systemu walki, poprzez rozwój postaci, po powracające (po nieobecności w Risen 2) klasyczne szkoły magii.

Przypomnijmy jeszcze, że Risen 3: Władcy Tytanów będzie miał globalną premierę 12 sierpnia bieżącego roku, jednak Polakom przyjdzie poczekać trzy dni dłużej. W przygodzie kolejnego bezimiennego herosa wezmą udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Na koniec polecam Waszej uwadze lekturę naszego świeżego jeszcze tekstu, w którym UV podzielił się swoimi wrażeniami z zamkniętych testów wersji demo gry:

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.