Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2011, 11:33

autor: Olek

Zobacz całkiem nowy gameplay z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

W najnowszym odcinku programu Today On The Spot nadawanym w serwisie Gamespot wiele uwagi poświęcono kontynuacji Wiedźmina. W części „Daily demo” gościem Andrew Parka był Tomasz Gop z firmy CD Projekt. Opowiedział on o nowościach, w które obfitować będzie sequel. Tłem dla rozmowy był obszerny fragment gameplay'a.

W najnowszym odcinku programu Today On The Spot nadawanym w serwisie Gamespot wiele uwagi poświęcono kontynuacji Wiedźmina. W części „Daily demo” gościem Andrew Parka był Tomasz Gop z firmy CD Projekt. Opowiedział on o nowościach, w które obfitować będzie sequel. Tłem dla rozmowy był obszerny fragment gameplay'a, na którym zobaczyć można kilka ciekawych rozwiązań, jakie znajdą się w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Polskiej superprodukcji poświęcono ponad 11 minut cieszącego się olbrzymią popularnością programu. Tomasz Gop opowiedział przede wszystkim o odmiennym podejściu dewelopera przy projektowaniu kontynuacji Wiedźmina, nowej mechanice walki, rozbudowanym systemie magii i wielowątkowej fabule gry.

Przekazane w rozmowie informacje w większości doskonale znane są fanom Geralta, którzy z uwagą śledzą wszystkie doniesienia na temat Wiedźmina 2. Dobrze było jednak zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądają niektóre rozwiązania. W materiale przedstawiono fragment jednej z misji. Główny bohater chce dowiedzieć się, co zabija młodych mężczyzn. W tym celu musi dokładnie przyjrzeć się zwłokom i użyć swojej wiedźmińskiej wiedzy, co w dużym stopniu przypomina pracę detektywa. Po drodze do grobowca Geralt natyka się też na kilka grup przeciwników. Trzeba przyznać, że potyczki z wykorzystaniem magii i miecza wyglądają bardzo obiecująco, o czym zresztą świadczą entuzjastyczne komentarze internautów.

Przypomnijmy, że premierę gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zaplanowano na 17 maja. Póki co tytuł wydany zostanie wyłącznie na komputery PC. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży prowadzonej przez Sklep Gry-Online.pl, gdzie Edycja Premium kosztuje 99,99 zł.

Zachęcamy także do zobaczenia materiałów wideo z cyklu „Z dziennika dewelopera”.

  1. Video Z dziennika dewelopera - Lokacje
  2. Video Z dziennika dewelopera - Postacie
  3. Video Z dziennika dewelopera - Silnik Gry #2
  4. Video Z dziennika dewelopera - Silnik Gry #1
  5. Video Z dziennika dewelopera - Fabuła
  6. Video Z dziennika dewelopera - Początek