Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2013, 13:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zgłoszenia na zamknięte beta testy gry SimCity w przyszły weekend

W przyszły weekend odbędą się zamknięte beta testy gry SimCity. Weźmie w nich udział ograniczona liczba osób, które zgłoszą się na oficjalnej stronie internetowej. Beta pozwoli na sprawdzenie samouczka i swobodne budowanie miasta przez godzinę - po tym czasie trzeba będzie rozpocząć zabawę od nowa.

Studio Maxis ogłosiło, że w dniach 25-28 stycznia odbędą się zamknięte beta testy nadchodzącej gry SimCity. Niektórzy gracze będą mogli sprawdzić kolejną część popularnej serii na ponad miesiąc przed premierą.

Beta testy rozpoczną się 25 stycznia dokładnie o godzinie 18:00, by zakończyć się 28 stycznia o godzinie 21:01. Jeśli chcielibyście w nich uczestniczyć, powinniście zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, zgłaszając tym samym swoją chęć udziału. Trzeba się jednak spieszyć, bo zapisy potrwają do 21 stycznia o godzinie 3:00. Tylko niewielka część osób zostanie zaproszona do udziału w testach – stosowne wiadomości e-mail będą rozsyłane do 25 stycznia.

Beta zaoferuje przyjazny samouczek, który trzeba będzie ukończyć przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki. Następnie przez godzinę wypróbujemy opcję swobodnej zabawy, gdzie zaczniemy budować własne miasto i testować system ekonomiczny. Po upływie godziny korzystanie z bety będzie nadal możliwe, ale będziemy musieli rozpocząć budowanie miasta od nowa.

SimCity to kolejna część popularnej serii symulatorów rozwoju miasta, za które od samego początku istnienia cyklu odpowiada studio Maxis. Gra zadebiutuje w naszym kraju 7 marca bieżącego roku w polskiej wersji językowej. Dystrybucją tytułu zajmie się firma Electronic Arts Polska.