Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 26 stycznia 2010, 15:02

Zestaw Xbox 360 Elite wraz z grą Mass Effect 2 w sprzedaży

Firma Microsoft ogłosiła rozszerzenie swojej oferty o promocyjny zestaw, w skład którego wejdą: konsola Xbox 360 Elite wraz ze 120 GB dyskiem twardym, a także najnowszy hit – gra Mass Effect 2.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Microsoft ogłosiła rozszerzenie swojej oferty o promocyjny zestaw, w skład którego wejdą: konsola Xbox 360 Elite wraz ze 120 GB dyskiem twardym, a także najnowszy hit – gra Mass Effect 2. Promocja rozpocznie się w pierwszym tygodniu lutego 2010 roku i potrwa do wyczerpania zapasów. Kosztujący 1199 PLN zestaw będzie można kupić w wybranych sklepach sieci Media-Expert.

Mass Effect 2 to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w świecie gier RPG. Jej poprzednia część okazała się wielkim hitem - miliony graczy pochłonęła przygoda komandora Sheparda i grupy jego przyjaciół przemierzających bezkresny kosmos. Wydana w roku 2007, do dziś okazuje się jedną z najlepszych gier na Xbox 360.

Mass Effect 2 ukaże się w polskiej wersji językowej, z udziałem plejady polskich gwiazd, wśród których znajdziemy m.in. Łukasza Nowickiego, Sonię Bohosiewicz, czy Macieja Maleńczuka.

Zestaw Xbox 360 Elite wraz z grą Mass Effect 2 w sprzedaży - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 2

Mass Effect 2