Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2007, 10:57

autor: Metatron

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune

Uncharted: Drake’s Fortune to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 gier. Przygotowywana przez studio Naughty Dog produkcja pozwoli nam ruszyć w poszukiwanie tajemniczego skarbu Sir Francisa Drake’a i przeżyć przygody, których nie powstydziliby się Indiana Jones i Lara Croft.

Uncharted: Drake’s Fortune to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 gier. Przygotowywana przez studio Naughty Dog produkcja pozwoli nam ruszyć w poszukiwanie tajemniczego skarbu Sir Francisa Drake’a i przeżyć przygody, których nie powstydziliby się Indiana Jones i Lara Croft. Do jej premiery pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, ale już teraz zdradzono, jak wyglądać będzie okładka.

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune - ilustracja #1

Warto przypomnieć, że studio Naughty Dog ma już na swoim koncie produkcje, które mocno przypadły do gustu fanom na całym świecie. Wymienić należy choćby utrzymane w konwencji platformówek Crasha Bandicoota czy Jaka i Daxtera. Uncharted będzie pierwszym tytułem na PS3 opracowanym przez tego dewelopera.

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune - ilustracja #2

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Znajdują się tam również odsyłacze do trailerów, filmów z rozgrywki oraz programów przedstawiających kulisy powstawania Uncharted. Zapraszamy ponadto do zapoznania się z zapowiedzią gry autorstwa Samuraaia.

Produkcja zadebiutuje na amerykańskim rynku 20 listopada. Europejczycy otrzymają ją nieco później.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.