Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2019, 18:50

autor: Entelarmer

Zapowiedziano Project Resistance - kooperacyjny spin-off Resident Evil

Firma Capcom opublikowała teaser trailer gry Project Resistance. Drużynowy survival horror zostanie zaprezentowany na targach Tokyo Game Show.

Mr. X powróci w pobocznej odsłonie cyklu Resident Evil. - Zapowiedziano Project Resistance - kooperacyjny spin-off Resident Evil - wiadomość - 2019-09-10
Mr. X powróci w pobocznej odsłonie cyklu Resident Evil.

Zgodnie z zapowiedzią, dziś ujawniono nową grę z uniwersum Resident EvilProject Resistance. Tak jak domyślaliśmy się po sierpniowym przecieku, będzie to kooperacyjny survival horror, niczym Left 4 Dead pozwalający na wcielenie się w jednego z czworga bohaterów. Ci będą musieli zmierzyć się ze zgrozą prosto z laboratorium Umbrella Corps, włącznie ze znanym z Resident Evil 2 Mr. X. Poniżej zamieściliśmy zwiastun udostępniony przez firmę Capcom.

Powyższy teaser trailer to na razie wszystko, co pokazano z gry. Na szczęście nie będziemy długo czekać na konkrety. Capcom pojawi się na tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show (12-15 września). Japoński wydawca podzieli się informacjami na temat projektu, a goście będą mogli samodzielnie sprawdzić produkcję. Project Resistance ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi.