Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2020, 12:36

autor: Entelarmer

Zapowiedź PES 2021. Jest data premiery i trailer

Firma Konami udostępniła zwiastun gry eFootball PES 2021 Season Update. Twórcy podzielili się też informacjami na temat tej aktualizacji sezonowej, w tym datą premiery.

Zapowiedź PES 2021. Jest data premiery i trailer - ilustracja #1
„Nowy” PES z aktualnymi składami trafi na rynek po wakacjach.

Firma Konami podzieliła się szczegółami na temat nowej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Tak jak zapowiadano, eFootbal PES 2021 Season Update (w skrócie PES 2021) nie będzie zupełnie nowym tytułem, lecz sezonowym uaktualnieniem eFootbal PES 2020 w formie tańszej, samodzielnej produkcji. Otrzymamy więc zaktualizowane statystyki zawodników oraz składy zespołów, przy czym dane dla niektórych lig zostaną dodane dopiero po premierze w ramach aktualizacji. Powodem jest, rzecz jasna, opóźnienie zakończenia sezonu w związku z epidemią koronawirusa.

Jeżeli posiadacie egzemplarz eFootball PES 2020 i bawiliście się w trybie MyClub, twórcy przygotowali dla Was Bonus Weterana – zestaw różnych nagród w PES 2021. Dokładna zawartość będzie uzależniona od Waszych postępów w poprzedniej odsłonie. Tytuł zadebiutuje 15 września na Steamie oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W Polsce gra ukaże się nakładem firmy Cenega. Przypomnijmy też, że Konami pracuje już nad kolejną, znacznie zmodyfikowaną odsłoną na silniku Unreal Engine 5, powstającą z myślą o platformach dziewiątej generacji.