Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 08:44

autor: Aquma

[Aktualizacja] Demo eFootball PES 2020 dostępne w wersjach na PS4 i Xbox One

Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One mogą już pobrać zapowiedziane na początku tego miesiąca demo gry piłkarskiej eFootball 2020. Wersja demonstracyjna powinna też niedługo trafić na Steam.

Aktualizacja: demo jest już dostępne także na komputerach. Znajdziecie je na platformie Steam (trzeba kliknąć przycisk “Pobierz demo”).

Demo PES 2020 dostępne na konsolach. - [Aktualizacja] Demo eFootball PES 2020 dostępne w wersjach na PS4 i Xbox One - wiadomość - 2019-07-31
Demo PES 2020 dostępne na konsolach.

Zapowiedziane na początku lipca demo gry piłkarskiej eFootball PES 2020 zostało już udostępnione na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja pecetowa nie pojawiła się jeszcze w serwisie Steam, ale prawdopodobnie jest to jedynie kwestia czasu - wydawca nie informował bowiem o żadnych opóźnieniach.

Przypominamy, że omawiana wersja demonstracyjna oferuje możliwość grania w kilku trybach - zarówno dla pojedynczego gracza, jak i tych przewidzianych do rozgrywek wieloosobowych. Otrzymujemy dostęp do 14 licencjonowanych drużyn - m.in. Arsenalu FC oraz FC Barcelony. Mamy nawet dostęp do edytora umożliwiającego modyfikowanie składów.

Warto nadmienić, że pełna wersja eFootball PES 2020 zadebiutuje 10 września na wszystkich platformach docelowych (PC, PlayStation 4, Xbox One). Gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej.

  1. eFootball PES 2020 – strona oficjalna
  2. Konami - strona oficjalna