Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 09:07

autor: Aquma

Zapowiedziano Garfield Kart Furious Racing - grę podobną do Crash Team Racing

Wydawca Microids oraz deweloper Artefacts Studios zapowiedzieli Garfield Kart: Furious Racing - zabawną grę wyścigowa, w której kierujemy postaciami ze znanej kreskówki. Tytuł jest kontynuacją Garfield Kart z 2013 roku.

Kolejna gra wyścigowa z Garfieldem. - Zapowiedziano Garfield Kart Furious Racing - grę podobną do Crash Team Racing - wiadomość - 2019-07-31
Kolejna gra wyścigowa z Garfieldem.

Firmy Microids oraz Artefacts Studios zapowiedziały grę Garfield Kart: Furious Racing. Produkcja stanowi kontynuację Garfield Kart z 2013 roku, co oznacza, że mamy do czynienia ze zręcznościowymi wyścigami na modłę Mario Kart, w których kierujemy postaciami ze znanej kreskówki o wiecznie leniwym, narcystycznym kocie.

W grze znajdziemy trzy tryby (Grand Prix, Single Race oraz Time Trial), osiem postaci i szesnaście odmiennych tras, pełnych różnego rodzaju wzmocnień i przedmiotów, które możemy podnieść, by zwiększyć swoje szanse. Otrzymamy też możliwość dostosowania swojego pojazdu z wykorzystaniem akcesoriów. Nie zabraknie oczywiście trybu wieloosobowego - zarówno lokalnego (4 graczy, podzielony ekran), jak i korzystającego z sieci Internet (8 graczy).

Wybierz swoją postać i gokarta w oparciu o ich charakterystykę i styl jazdy. Wystartuj jako pierwszy i kontroluj poślizgi, aby wyprzedzić przeciwników. Użyj szalonych przedmiotów bonusowych, takich jak poduszka lub magiczna różdżka, aby uzyskać przewagę i przejechać linię mety jako pierwszy. Jesteś leniwy jak Garfield? Przejdź na skróty, aby wyprzedzić innych zawodników dzięki Sprężynie! - czytamy w opisie gry na Steamie.

Garfield Karts: Furious Racing zadebiutuje 7 listopada na pecetach (Steam) i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Gra nie otrzyma polskiej wersji językowej.

  1. Microids – strona oficjalna
  2. Garfield Kart: Furious Racing - Steam