Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Garfield Kart (PC)
OkładkaGarfield Kart (PC)

Garfield Kart PC

Zwariowana gra wyścigowa z popularnym bohaterem komiksów oraz kreskówek – kotem Garfieldem. Na graczy czeka kilkanaście tras osadzonych w świecie tytułowej postaci oraz szereg różnorodnych wyzwań.

Wyścigi | seriale animowane | komiksy | gokarty | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Garfield Kart Premiera PC

2listopada2013

Steam

2listopada2013

producent: Anuman Interactive wydawca: Microids/Anuman Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Garfield Kart

Stunt GP

Odjazdowy Rajd

Pet Racer

Garfield Kart to szalona zręcznościowa gra wyścigowa z popularnym bohaterem serii komiksów oraz kreskówek, kotem Garfieldem, w roli głównej. Za jej produkcję odpowiedzialne jest francuskie studio Anuman Interactive.

Tytuł pozwala nam na zajęcie miejsca za kierownicą zwariowanych modeli samochodzików i wzięcie udziału w szalonych wyścigach rozgrywanych na szesnastu zróżnicowanych trasach, które oparto na lokacjach znanych z kart komiksów i ekranów TV. Wśród nich znajdują się takie miejsca, jak bezpośrednie sąsiedztwo domu Garfielda, supermarket Mally czy słoneczna farma. W grze możemy wcielić się w osiem postaci, oprócz tytułowego bohatera w wyścigach uczestniczy m.in. pies Odie, właściciel kocura Jon, jego dziewczyna Liz i kot Nermal. Każdy samochód oraz poszczególnych kierowców możemy również odpowiednio zmodyfikować za pomocą setek różnorodnych akcesoriów i dodatków.

Kluczem do zwycięstwa – oprócz płynnej i szybkiej jazdy – jest wykorzystywanie bonusów otrzymywanych w trakcie przejazdu kolejnych okrążeń. „Arsenał” został zaprojektowany i utrzymany w stylistyce opowieści o Garfieldzie – do dyspozycji otrzymujemy m.in. lazanię, ciasteczka, eksplodujące diamenty czy latające kiełbaski.

Gra pozwala nam na zabawę w trzech trybach rozgrywki dla jednego gracza: Grand Prix, pojedynczym wyścigu oraz próbie czasowej. Ponadto do dyspozycji oddano moduł multiplayer, w którym możemy walczyć z pięcioma innymi graczami jednocześnie, a ciekawym dodatkiem jest możliwość zabawy cross-platformowej z posiadaczami wersji mobilnych lub na komputery firmy Apple. Codziennie twórcy udostępniają również specjalne wyzwanie, którego wypełnienie skutkuje otrzymaniem nowych dodatków, wpływających na osiągi pojazdów czy wygląd bohaterów.

Produkcja została utrzymana w charakterystycznym, kreskówkowym stylu graficznym – trasy są pełne różnorodnych odniesień do świata Garfielda, a postacie są bogato animowane i ich zachowania przywodzą na myśl sytuacje z komiksowej serii.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 6  

Wymagania wiekowe Garfield Kart: Odpowiednia dla każdego wieku.