Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Pet Racer (PC)
OkładkaPet Racer (PC)

Pet Racer PC

Pet Racer to wyprodukowane i wydane przez firmę Techland zwariowane wyścigi samochodowe, w których rolę kierowców pełnią mieszkańcy leśnej krainy. Gracz kieruje poczynaniami wybranej przez siebie postaci, rywalizując na mocno zakręconych trasach rajdów.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pet Racer Premiera PC

20grudnia2001

pudełko PL

20grudnia2001

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pet Racer

Stunt GP

Odjazdowy Rajd

Auta

Pet Racer to niesamowite wyścigi z mieszkańcami leśnej krainy w roli głównej, które dziwnym trafem poczuły się jak prawdziwi drogowi piraci. Na niezbyt odległej polanie rozpoczęła się kłótnia o to, które ze zwierzątek świata jest najszybsze. Jedynym sposobem na rozstrzygnięcie tego sporu okazało się zorganizowanie ogólnoświatowych wyścigów. Okazało się jednak, że nie wszystko jest tak oczywiste jakby się mogło wydawać, a zwierzątka bardzo lubią jeździć samochodami.

W ten oto sposób gracz zostaje wciągnięty w wyścigi animowanych zwierzaków. Na początku jest ich tylko garstka, ale w trakcie gry dochodzą nowi i groźniejsi przeciwnicy. Każda z 12 postaci ma swój własny, oryginalny samochód. Celem gracza będzie doprowadzić swoją postać do zwycięstwa na trasach rozmieszczonych w najróżniejszych zakątkach Ziemi (i nie tylko). Do pokonania jest 5 etapów gry, z których każdy składa się aż z 6 wyścigów. Poszczególne etapy wykonane są w odmiennej scenerii i klimacie.

Każdy z bohaterów gry ma swój indywidualny charakter a jego możliwości ujawniają się na poszczególnych etapach. Wygrać nie jest łatwo, ponieważ tak samo jak gracz, jego przeciwnicy również uczą się jeździć coraz lepiej. Dostępne na trasie bonusy pozwalają w zabawny sposób powstrzymać lub zwolnić na chwilę przeciwnika. Oprócz Udziału w wyścigach gracz może poćwiczyć jazdę na czas lub pościgać się z przyjacielem w trybie multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 796 głosów czytelników.

Pet Racer cena w dniu premiery: 49 PLN

Wymagania wiekowe Pet Racer: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pet Racer Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D