Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2019, 14:57

autor: Aquma

Demo eFootball PES 2020 pod koniec lipca, ujawniono zawartość

Dzięki doniesieniom portalu GameReactor dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje wersja demonstracyjna gry sportowej eFootball PES 2020. Wiemy też, co trafi do dema – otrzymamy możliwość grania 14 zespołami i edytor pozwalający modyfikować drużyny.

Wiemy, co znajdzie się w demie eFootball PES 2020. - Demo eFootball PES 2020 pod koniec lipca, ujawniono zawartość - wiadomość - 2019-07-01
Wiemy, co znajdzie się w demie eFootball PES 2020.

W SKRÓCIE:

 1. w demie PES 2020 znajdzie się 14 zespołów, w tym FC Barcelona i Arsenal FC;
 2. wersja demonstracyjna zaoferuje dostęp do rozgrywek single- i multiplayer;
 3. otrzymamy edytor umożliwiający modyfikowanie składów.

Jak donosi portal GameReactor, demo najnowszej odsłony serii Pro Evolution SoccereFootball PES 2020ukaże się 30 lipca na wszystkich platformach docelowych (PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach, w ramach Steama). Przedstawiciel firmy Konami ujawnił też kilka detali na temat tego, czego możemy spodziewać się po wersji demonstracyjnej.

Grać będzie można w trybach single- i multiplayer – w drugim przypadku otrzymamy dostęp do rozgrywek Quick Play oraz kooperacji. Gracze będą mogli wybrać jedną z 14 licencjonowanych drużyn (trzy są nadal tajemnicą, ale pozostałe zostały ujawnione – znajdziecie je w dolnej części tej wiadomości) i sześciu lig.

Ujmując to w ten sposób, w sumie będziemy mieli 14 w pełni licencjonowanych zespołów. Tak więc, 11 drużyn, które już ogłosiliśmy - będziemy mieli Barcelonę, Arsenal, kilka drużyn z Ameryki Południowej - i oczywiście do dema zostaną dodane trzy drużyny, o których jeszcze nie możemy rozmawiać, ponieważ są one związane ze zbliżającymi się ogłoszeniami klubów partnerskich. A ligi, o których mówiłem, to takie ligi ogólne, co oznacza, że nasi fani będą mieli wystarczająco dużo przestrzeni, będzie dość zespołów, by mogli się nimi bawić i je edytować – powiedział serwisowi GameReactor Lennart Bobzien z firmy Konami.

Szczególnie interesująca jest ostatnia część powyższej wypowiedzi. W wersji demonstracyjnej po raz pierwszy w historii cyklu znajdziemy bowiem także… edytor, dzięki któremu będziemy mogli modyfikować składy. Co ważne, zmiany będzie można zapisać, a następnie skorzystać z nich w pełnym wydaniu.

Demo eFootball PES 2020 – potwierdzone drużyny

 1. FC Barcelona
 2. Arsenal FC
 3. Palmeiras
 4. Flamengo
 5. Sao Paulo
 6. Sport Club Corinthians Paulista
 7. Vasco da Gama
 8. Boca Juniors
 9. River Plate
 10. Universidad de Chile
 11. Colo-Colo

Przypominamy, że gra eFootball PES 2020 ukaże się 10 września 2019 roku. Produkcja będzie dostępna w angielskiej wersji językowej.

 1. efootball PES 2020 – strona oficjalna
 2. Konami – strona oficjalna