Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2019, 18:32

autor: Entelarmer

Demo PES 2020 - mod odblokowuje ponad sto drużyn

W sieci pojawił się mod odblokowujący dodatkową zawartość w demie eFootball PES 2020. Po jego instalacji otrzymujemy dostęp m.in. do ponad stu kolejnych zespołów.

Niecierpliwi fani PES-a mogą sprawdzić dodatkowe atrakcje w demie nadchodzącej odsłony. - Demo PES 2020 - mod odblokowuje ponad sto drużyn - wiadomość - 2019-08-13
Niecierpliwi fani PES-a mogą sprawdzić dodatkowe atrakcje w demie nadchodzącej odsłony.

Od dwóch tygodni jest dostępna wersja demonstracyjna gry eFootball PES 2020, pozwalająca na sprawdzenie 14 zespołów w kilku trybach. Jeśli jednak to za mało, by umilić Wam oczekiwanie na premierę pełnej wersji nowego Pro Evolution Soccer, być może zainteresuje Was pewien nietypowy mod. PES2020 DEMO Unlocker w wersji 1.0 odblokowuje dodatkową zawartość wersji demonstracyjnej gry na komputerach osobistych. Zaznaczamy, że modyfikacja jest wątpliwa z legalnego punktu widzenia, dlatego też nie zamieszczamy odnośnika do jej plików (choć raczej nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem jej w Internecie).

Jeśli nie zniechęciło Was poprzednie zdanie, instalacja modyfikacji dodaje sporo atrakcji do dema. Dzięki niej liczba dostępnych drużyn zwiększa się prawie dziesięciokrotnie, do 134 zespołów. W ten sposób możemy zagrać zeszłorocznymi składami takich klubów, jak Liverpool, Tottenham oraz Chelsea (aczkolwiek z powodu zamieszania z licencjami nie wszyscy zawodnicy są obecni pod prawdziwymi nazwiskami). Prócz tego mod odblokowuje rzuty karne oraz dodatkowy czas podczas meczów, jak również opcję wyboru piłki. Wszystkie te opcje, oficjalnie niedostępne w wersji demonstracyjnej, będziecie mogli też sprawdzić po premierze gry. eFootbal PES 2020 zadebiutuje 10 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.