Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 08:14

autor: Aquma

Battlefield 5 otrzymał nową mapę Marita

Pierwszoosobowa strzelanka Battlefield V otrzymała aktualizację, która dodała do produkcji studia DICE nową mapę pod nazwą Marita, a także wprowadziła dwie skórki elitarnych żołnierzy do sklepu wewnątrz gry.

Nowa mapa w BFV. - Battlefield 5 otrzymał nową mapę Marita - wiadomość - 2019-07-31
Nowa mapa w BFV.

Studio DICE poinformowało, że stworzona przez nie strzelanka w realiach drugiej wojny światowej - Battlefield V - otrzymała aktualizację 1.22. Łatka dodaje do gry nową mapę pod nazwą Marita (jest dostępna za darmo). Dodatkowo do sklepu wewnątrz gry trafiły dwie skórki elitarnych żołnierzy - Ilse i Kingsley. Patch nie naprawia żadnych błędów i nie wprowadza zmian w równowadze rozgrywki.

Deweloperzy zdecydowali się także aktywować playlistę, w przypadku której gramy wyłącznie na nowej lokacji - rotacja obejmuje jedną rozgrywkę w trybie Conquest i dwie rundy Breakthrough (atak/obrona). W normalnych warunkach mapa będzie częścią rotacji w modułach Conquest (po Arras), Breakthrough (po Devastation) oraz Team Deathmatch (po Al Sudan). 8 sierpnia otrzymamy kolejną playlistę “Marita-only” - tym razem przygotowaną z myślą o trybach 32-osobowych (będzie obejmowała Domination, Frontlines i Team Deathmatch).

Marita w pełnej krasie.
Marita w pełnej krasie.

Warto odnotować, że aktualizacja została wprowadzona “na żywo” - nie wymagała wyłączania serwerów. Gracze muszą tylko włączyć lub zrestartować grę i ściągnąć łatkę.

Przypominamy, że Battlefield V zadebiutował 20 listopada 2018 roku na komputerach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Battlefield V - strona oficjalna
  2. Recenzja gry Battlefield 5 – świetne multi i słaba kampania
  3. Battlefield V - poradnik
  4. Wszystko o Battlefield V