Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 stycznia 2021, 17:55

Xbox Game Pass w styczniu: PES 2021, Injustice 2, Torchlight 3 i inne

Poznaliśmy listę tytułów, które w styczniu zostaną dodane do biblioteki gier usługi Xbox Game Pass. Wśród nowych produkcji dostępnych dla subskrybentów znalazły się między innymi PES 2021, Injustice 2 oraz Torchlight III.

Microsoft opublikował informacje o nadchodzącej aktualizacji oferty abonamentu Xbox Game Pass na komputerach PC, konsolach Xbox oraz w serwisie streamingowym xCloud dostępnym na urządzeniach z systemem Android. W styczniu do biblioteki usługi zostanie dodanych co najmniej kilkanaście gier, których dostępność różni się w zależności od posiadanych przez nas platform sprzętowych.

Na pierwszy ogień wysuwa się tutaj najnowsza odsłona popularnej piłkarskiej serii PES oraz bijatyka Injustice 2 osadzona w komiksowym uniwersum DC. Pobierzemy także trzecią część Torchlight, która spodoba się fanom Diablo, oraz wielokrotnie nagradzaną przygodówkę What Remains of Edith Finch.

Nowe gry w Xbox Game Pass w styczniu

7 stycznia

 1. eFootball PES 2021 Season Update [konsole Xbox, xCloud]
 2. Injustice 2 [PC, konsole Xbox, xCloud]
 3. The Little Acre [konsole Xbox, xCloud]

14 stycznia

 1. Neoverse [PC]
 2. Torchlight III [konsole Xbox, xCloud]
 3. What Remains of Edith Finch [PC]
 4. YIIK: A Postmodern RPG [PC]

Gry opuszczające Xbox Game Pass w styczniu:

 1. FTL: Faster Than Light [PC]
 2. My Friend Pedro [PC, konsole Xbox]
 3. Sword Art Online: Fatal Bullet [konsole Xbox]
 4. Tekken 7 [konsole Xbox]

Przypomnijmy, że w dalszej części roku w Xbox Game Passie znajdzie się także Psychonauts 2, Halo Infinite oraz wiele innych wydanych lub nadchodzących produkcji. Zapewne nie zabraknie też gier z katalogu przejętej przez Microsoft Bethesdy. Już niedługo posiadacze Game Passa na PC, podobnie jak na konsolach, będą mogli się także cieszyć bez dodatkowych opłat biblioteką gier dostępnych w ramach EA Play.

 1. Abonament na gry? Co musisz wiedzieć o Xbox Game Pass
 2. Xbox Game Pass – strona oficjalna