Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2020, 17:55

autor: Entelarmer

Darmowe eFootball PES 2021 Lite już dostępne

Firma Konami udostępniła eFootball PES 2021 LITE, czyli darmową wersję tegorocznej odsłony serii PES. Tytuł można już pobrać na Steamie oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Bezpłatne eFootball PES 2021 LITE jest już dostępne do pobrania na Steamie, PlayStation 4 i Xboksie One (oraz PS5 i XSX/S w ramach wstecznej kompatybilności). Tak jak poprzednio, produkcja uwzględnia moduł myClub, w którym gracze tworzą własną drużynę piłkarską z wybranymi zawodnikami. Tych kupujemy za punkty zdobyte podczas gry lub monety myClub (czyli tutejsze mikropłatności).

Oprócz tego gra oferuje m.in. lokalny Kick Off (kierujemy do zwycięstwa wybrany klub, np. FC Barcelona oraz Juventus), kooperację, rywalizacyjne Matchday, trening oraz – choć tylko w ograniczonym zakresie – turnieje sieciowe. Posiadacze pecetów i PlayStation 4 mogą też sprawdzić Edit Mode, pozwalający na personalizację strojów, herbów oraz nazw drużyn. Ponadto eFootball PES 2021 LITE wspiera program eFootball Point, tak więc za rozgrywanie meczów i oglądanie turniejów można zdobyć przedmioty kosmetyczne i inne bonusy w grze. Natomiast jeśli postanowicie zakupić pełną wersję eFootball PES 2021, Konami pozwoli Wam przenieść wszystkie postępy w trybie myClub.