Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2013, 14:10

autor: Draug

Xbox Live – ostatni dzień promocji Gier na Żądanie

Trwa ostatni dzień wyprzedaży Gier na Żądanie w usłudze Xbox Live. Dziś gracze w ofercie znajdą przeceny m.in. na Bioshock: Infinite i Gears of War: Judgement. Wciąż aktualna jest również odrębna promocja, trwająca do 8 lipca.

W usłudze Xbox Live trwa ostatni, czwarty dzień promocji Gier na Żądanie, która pozwala zaopatrzyć się w pięć nowych tytułów w atrakcyjnych cenach. Dziś są to:

Jak widać, promocje, choć dotyczą nowych gier, wydanych w niedługim odstępie czasu, nie są sobie równe. O ile oferta na ostatnią odsłonę serii BioShock nie wydaje się szczególnie korzystna, tak obniżka ceny najnowszego Tomb Raidera jest już znaczna i z pewnością warta rozważenia – podobnie w przypadku ostatniej części Gears of War oraz Metal Gear Rising: Revengeance.

Microsoft oferuje dziś ostatnią porcję świeżych gier w stosunkowo atrakcyjnych cenach. - Xbox Live – ostatni dzień promocji Gier na Żądanie - wiadomość - 2013-07-05
Microsoft oferuje dziś ostatnią porcję świeżych gier w stosunkowo atrakcyjnych cenach.

Do 8 lipca trwa odrębna wyprzedaż, w której w dalszym ciągu dostępne są między innymi następujące pozycje:

W tym przypadku zróżnicowanie proponowanych gier jest znacznie większe i mamy tutaj zarówno tytuły stosunkowo świeże, jak i takie, które liczą już sobie kilka lat. Nierówna jest również atrakcyjność ofert. O ile 24,99 zł za Bulletstorm to ponad o połowę mniej w stosunku do ceny, za jaką zwykle znajdziemy tę produkcję w sklepach, tak 59,99 zł za leciwą już pierwszą część kosmicznej trylogii studia BioWare nie wydaje się być szczególnie korzystną ofertą, jako że sklepy internetowe standardowo oferują ową pozycję w podobnych cenach.