Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2024, 16:05

Xbox Game Pass na 1. połowę maja 2024 z 5 grami, w tym z definitywną edycją przygód Lary Croft

Poznaliśmy listę produkcji, które niedługo zawitają do abonamentu PC/Xbox Game Pass. Wśród nich jest odświeżona wersja rebootu serii Tomb Raider oraz klasyczna przygodówka Brothers: A Tale of Two Sons.

Źródło fot. Crystal Dynamics
i

Microsoft ogłosił listę gier, które wraz z początkiem maja trafią do usług PC/Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate. Tym razem będzie to pięć produkcji, z których jedna zaliczy ogólnoświatową premierę.

W tym okresie największym hitem będzie niedawno wydane na PC Tomb Raider: Definitive Edition. To odświeżona wersja wydanego w 2013 roku reebota serii o słynnej pani archeolog, cechująca się ulepszoną grafiką. Gra zebrała świetne recenzje zarówno od graczy, jak i recenzentów (85/100 na Metacriticu) i rozpoczęła bardzo udaną trylogię, której następne części również znajdziecie w usłudze.

Fani baśniowych klimatów odnajdą się natomiast w klasycznej zręcznościowej przygodówce – Brothers: A Tale of Two Sons. Tytuł charakteryzuje się nietuzinkowym podejściem do sterowania, gdyż naraz musimy tu kierować obiema postaciami – jedna gałka pada przypada na jednego brata. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem, zgarniając na Metacritic średnią ocen na poziomie 86/100.

Przypominamy również, że niedawno do usługi trafiło Star Wars Jedi: Survivor.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na 1. połowę maja

 1. Have A Nice Death (PC, konsole i chmura) – dostępne od dziś
 2. Tomb Raider: Definitive Edition (PC, konsole i chmura) – dostępne od 2 maja
 3. Kona II: Brume (PC, konsole i chmura) – dostępne od 7 maja
 4. Little Kitty, Big City (PC, konsole i chmura) – dostępne od 9 maja, gra premierowa
 5. Brothers: A Tale of Two Sons (PC, konsole i chmura) – dostępne od 14 maja

Xbox Game Pass 15 maja opuszczą

 1. Eastern Exorcist (PC, konsole i chmura)
 2. Eiyuden Chronicle Rising (PC, konsole i chmura)
 3. Fuga: Melodies of Steel 2 (PC, konsole i chmura)
 4. Ghostlore (PC, konsole i chmura)
 5. Just Cause 4 Reloaded (PC, konsole i chmura)
 6. Norco (PC, konsole i chmura)
 7. SD Gundam Battle Alliance (PC, konsole i chmura)
 8. Supraland Six Inches Under (PC, konsole i chmura)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej