Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2022, 17:11

Amazon Prime Gaming na grudzień z 8 grami - to więcej, niż podał przeciek

Poznaliśmy listę tytułów, które odbierzemy w ramach grudniowego Amazon Prime Gaming. Wśród nich znajdziemy między innymi Brothers: A Tale of Two Sons, Banners of Ruin i Quake’a.

Źródło fot. Starbreeze AB
i

Amazon zaprezentował listę tytułów, które odbierzemy w grudniu w ramach usługi Prime Gaming. Tym samym potwierdziły się ostatnie plotki i w przyszłym miesiącu odbierzemy między innymi słynne Brothers: A Tale of Two Sons.

Tutaj kupicie Amazon Prime Gaming

Co ciekawe, w tym przypadku źródłem przecieku nie był znany i sprawdzony billbil-kun ze strony Dealabs. Informacja została opublikowana w serwisie mydealz, dlatego podchodziliśmy z dystansem do tych rewelacji. Jak się okazuje, niepotrzebnie – choć okazało się, że przeciek nie zawierał wszystkich tytułów, jakie zostaną udostępnione (wymienił pięć z ośmiu gier), więc tym razem mamy dodatkowo małą niespodziankę.

Pełna lista produkcji, które odbierzemy w ramach Amazon Prime Gaming w grudniu, prezentuje się następująco:

  1. Quake,
  2. Banners of Ruin,
  3. Brothers: A Tale of Two Sons,
  4. Rose Riddle 2: Werewolf Shadow,
  5. The Amazing American Circus,
  6. Spinch,
  7. Desert Child,
  8. Doors: Paradox.

Wszystkie powyższe gry będą dostępne do odebrania od jutra. Dzisiaj natomiast nadal możecie odebrać jeszcze tytuły z listopadowej puli. Wśród nich znajdziecie między innymi Fallout: New Vegas - Ultimate Edition, Last Day of June, WRC 9 i Etherborn.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej