Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2022, 07:26

autor: Adrian Werner

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 - wyciekła lista gier

Wyciekła częściowa lista gier, które w grudniu swoim abonentom zaoferuje Amazon Prime Gaming. Znajdą się wśród nich takie pozycje jak Quake, Brothers: A Tale of Two Sons czy Banners of Ruin.

Źródło fot. Goblinz. Artwork z gry Banners of Ruin.
i

W sieci pojawił się przeciek dotyczący grudniowej oferty Amazon Prime Gaming. Tym razem jego źródłem jest nie sprawdzony billbil-kun ze strony Dealabs, lecz jeden z użytkowników serwisu mydealz, więc do tych plotek trzeba podchodzić z większym dystansem. Należy również zwrócić uwagę, że w przecieku wymieniono tylko pięć gier, więc lista najpewniej nie jest kompletna.

Według tych doniesień w grudniu abonenci usługi będą mogli przypisać do swoich kont następujące pozycje:

  1. Banners of Ruin – karciany roguelike z turowym systemem walki, osadzony w świecie fantasy zamieszkanym przez człekokształtne zwierzęta.
  2. Brothers: A Tale of Two Sons – przygodowa gra akcji nastawiona na tryb kooperacyjny dla dwóch osób. W pracach brał udział Josef Fares, który potem opracował perełki co-opa w postaci A Way Out oraz It Takes Two.
  3. Doors: Paradox – gra logiczna, w której naszym zadaniem jest otwieranie drzwi. Każde z nich ma formę trójwymiarowej zagadki, wypełnionej ukrytymi mechanizmami oraz przydatnymi przedmiotami do znalezienia.
  4. Quake – zremasterowana wersja kultowego FPS-a studia id Software.
  5. Spinch – psychodeliczna platformówka 2D, za grafikę której odpowiada nagradzany kanadyjski rysownik Jesse Jacobs.

Usługę Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

Czekając na oficjalne potwierdzenie tej listy, warto przypisać do swoich kont gry z trwającej jeszcze, listopadowej oferty.

  1. Amazon Prime Gaming na listopad 2022 z 7 grami

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.