Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 listopada 2022, 07:45

autor: Adrian Werner

Amazon Prime Gaming na listopad 2022 z 7 grami [Aktualizacja]

W listopadzie Amazon Prime Gaming oferuje swoim abonentom takie gry, jak Fallout New Vegas, WRC 9, Last Day of June czy Indiana Jones and The Last Crusade. Możecie je już pobrać.

Źródło fot. Bethesda
i

AKTUALIZACJA #2: Gry z listopadowej oferty Amazon Prime Gaming są już dostępne do pobrania, w tym Fallout New Vegas Ultimate Edition (poprzez GOG.com).

AKTUALIZACJA: Poniższa oferta została oficjalnie potwierdzona przez Amazon. Wszystkie gry staną się dostępne 1 listopada.

W sieci pojawił się przeciek dotyczący listopadowej oferty Amazon Prime Gaming. Jego źródłem jest billbil-kun ze strony Dealabs. Dał on się poznać jako sprawdzony leaker, więc poniższa lista najpewniej jest prawdziwa.

Według tych doniesień w listopadzie abonenci usługi będą mogli przypisać do swoich kont następujące pozycje:

  1. Fallout New Vegas Ultimate Edition (do pobrania przez GOG) – ta gra przez większość fanów cyklu uznawana jest za najlepszą trójwymiarową odsłonę. Jest to zasługa tego, że produkcję opracowało studio Obsidian Entertainment, a w zespole było sporo weteranów pierwszych dwóch części. Warto wspomnieć, że to wydanie produkcji zawiera wszystkie DLC.
  2. WRC 9 FIA World Rally Championship – wydana w 2020 roku odsłona rajdowego cyklu studia Kylotonn. Tytuł jest lubiany – na Steamie ma 79% pozytywnych ocen graczy.
  3. Last Day of June – to gra przygodowa o mężczyźnie próbującym zmienić przeszłość po to, aby nie dopuścić do śmierci swojej ukochanej. Produkcja zadebiutowała w 2017 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem – według serwisu Metacritic ma średnią ocen na poziomie 75%.
  4. Indiana Jones and The Last Crusade – stara (z 1990 roku) przygodówka point-n-click studia LucasArts, stanowiąca adaptację kinowego przeboju. Nie jest to arcydzieło na miarę wydanego dwa lata później Indiana Jones and The Fate of Atlantis, ale to kawał dobrej przygody, zwłaszcza dla osób, którym nie przeszkadzają klimaty retro.
  5. Etherborn to platformówka z elementami logicznymi. Najciekawszym jej elementem jest grafika – eksplorowany przez nas świat jest bowiem mocno nietypowy, gdyż przy jego kreacji autorzy wzorowali się na sztuce nowoczesnej.
  6. Whispering Willows – gra logiczna, w której kierujemy dziewczynką przemierzającą nawiedzony dom w poszukiwaniu ojca. Na Steamie produkcja ma 81% pozytywnych ocen od graczy.
  7. Facility 47 (do pobrania przez Legacy games) – przygodówka typu escape the room, w której zajmujemy się ucieczkami z pomieszczeń antarktycznej bazy badawczej

Usługę Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

Do powyższej listy należy podchodzić z pewnym dystansem do momentu jej oficjalnego potwierdzenia, ale billbil-kun rzadko się myli. W międzyczasie warto przypisać do swoich kont gry z trwającej jeszcze, wrześniowej oferty.

  1. Amazon Prime Gaming na październik2022
  2. Amazon podnosi cenę Prime w kilku krajach Europy

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.