Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 lutego 2022, 17:00

Brothers: A Tale of Two Sons od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to Brothers: A Tale of Two Sons. Produkcję będzie można odebrać do 24 lutego.

[Aktualizacja] Brothers: A Tale of Two Sons można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Cris Tales.

W miniony czwartek na platformie Epic Games Store udostępnione w ramach akcji darmowego rozdawnictwa zostało Windbound – survivalowa gra action-adventure, która toczy się na generowanym proceduralnie bezludnym archipelagu. Produkcję tę możecie jeszcze przygarnąć do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast potem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ręce graczy oddane zostanie Brothers: A Tale of Two Sons.

Brothers: A Tale of Two Sons jest opracowaną przez studio Starbreeze grą przygodowo-zręcznościową. Jednym z jej twórców jest Josef Fares, czyli szwedzki reżyser filmowy, obecnie szef studia Hazelight (A Way Out, It Takes Two). Tytuł opowiada historię dwóch braci, którzy wyruszają na niebezpieczną wyprawę, aby odnaleźć lekarstwo dla swojego chorego ojca. Całość utrzymana jest w baśniowym klimacie, nawiązującym do kultury nordyckiej, jak i klasycznych opowieści fantasy.

Zabawa w produkcji polega na pokonywaniu kolejnych sekcji zręcznościowych oraz rozwiązywaniu zagadek logicznych. Tym, co wyróżnia ten tytuł spośród innych zręcznościówek, jest sterowanie. Otóż naraz sterujemy oboma braćmi – w przypadku pada jednym lewą, a drugim prawą gałką analogową.

Brothers: A Tale of Two Sons zostało bardzo ciepło przyjęte przez media branżowe. Jego pecetowa edycja może pochwalić się średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 90/100 (na podstawie 9 recenzji). Warto zaznaczyć, że tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Brothers: A Tale of Two Sons na platformie Epic Games Store

Brothers: A Tale of Two Sons będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 24 lutego. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store