Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2024, 17:42

autor: Kamil Kleszyk

Star Wars Jedi: Survivor trafiło do Xbox Game Passa

Electronic Arts przygotowało miłą niespodziankę dla fanów Gwiezdnych wojen. Do oferty EA Play trafiła bowiem zeszłoroczna produkcja Star Wars Jedi: Survivor. Jest również dostępna w PC/Xbox Game Passie.

Źródło fot. Electronic Arts
i

AKTUALIZACJA #2:

Star Wars Jedi: Syrvivor jest już dostępne w usłudze EA Play, a tym samym w abonamentach PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate.

AKTUALIZACJA #1 (22 kwietnia):

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie domysłów. Microsoft ogłosił, że 25 kwietnia Star Wars Jedi: Survivor trafi do EA Play (w każdej wersji), a tym samym do PC Game Passa i Xbox Game Passa Ultimate.

Oryginalna wiadomość (22 kwietnia)

Niektórzy z Was prawdopodobnie wciąż mają w pamięci zeszłoroczną premierę Star Wars Jedi: Survivor. Pod względem fabuły i rozgrywki produkcja studia Respawn Entertainment prezentowała się naprawdę dobrze, ale z powodu fatalnej optymalizacji ściągnęła na siebie gniew sporej grupy sfrustrowanych graczy. Kubeł zimnej wody w postaci negatywnych opinii zmobilizował jednak twórców do wprowadzenia potrzebnych zmian. W efekcie, po przeszło roku od debiutu, Star Wars Jedi: Survivor w końcu prezentuje wymaganą przez fanów jakość.

Jeśli do tego czasu wstrzymywaliście się z zakupem kolejnej odsłony przygód Cala Kestisa, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – gwiezdnowojenna produkcja trafiła bowiem do oferty EA Play (od momentu była ona dostępna w EA Play Pro na PC). W chwili, gdy piszę tę wiadomość, Star Wars Jedi: Survivor dostępne jest wyłącznie w wersji owej usługi dedykowanej PS5, ale tylko kwestią czasu wydaje się trafienie tytułu również do pozostałych jej wariantów, w tym do PC Game Passa oraz Xbox Game Passa Ultimate, w skład których wchodzi subskrypcja Electronic Arts.

Na dowód, że produkcja jest już dostępna dla subskrybentów EA Play na PS5, poniżej załączamy screeny wykonane przez jednego z naszych redakcyjnych kolegów, który właśnie pobiera tytuł (dzięki, Mikos!).

Źródło: własne

Źródło: własne

Być może wrzucenie Ocalałego do oferty Electronic Arts ma w pewien sposób złagodzić rozgoryczenie wywołane niedawnym ogłoszeniem podwyżek cen abonamentu EA Play. Czy tak będzie? O tym przekonamy się z czasem.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej