Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2003, 13:56

autor: ComCo

X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown na polskim rynku

Wiele, często bardzo dobrych produkcji niekiedy w ogólnie nie trafia do naszego kraju, a jeżeli udaje się nam doczekać premiery niektórych z nich (z wielomiesięcznym opóźnieniem w porównaniu do Zachodu), to jedni gracze się cieszą, a inni narzekają „dlaczego dopiero teraz?!”. Do tej pory w planach wydawniczych naszych rodzimych dystrybutorów gorączkowo poszukiwałem dwóch gier, tj. X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown, no i znalazłem. Rzeczone pozycje zamierza wydać w Polsce firma PLAY - warto zwrócić na nie uwagę tym bardziej, że cena detaliczna każdego z tytułów nie przekracza 50 PLN.

forWiele, często bardzo dobrych produkcji niekiedy w ogólnie nie trafia do naszego kraju, a jeżeli udaje się nam doczekać premiery niektórych z nich (z wielomiesięcznym opóźnieniem w porównaniu do Zachodu), to jedni gracze się cieszą, a inni narzekają „dlaczego dopiero teraz?!”. Do tej pory w planach wydawniczych naszych rodzimych dystrybutorów gorączkowo poszukiwałem dwóch gier, tj. X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown, no i znalazłem. Rzeczone pozycje zamierza wydać w Polsce firma PLAY - warto zwrócić na nie uwagę tym bardziej, że cena detaliczna każdego z tytułów nie przekracza 50 PLN.

X2: The Threat to kontynuacja świetnego symulatora kosmicznego X-Beyond the Frontier, gdzie po raz kolejny zostaniemy przeniesieni do olbrzymiego wszechświata X. Dostaniemy wiele ścieżek rozwoju naszej "gwiezdnej" kariery, mnóstwo misji połączonych spójną osią fabularną i dopracowane efekty audio-wizualne. Gra zostanie wydana w styczniu przyszłego roku w cenie 49,90 PLN.

Z kolei pełna wersja Robin Hood: Defender of the Crown stanowi zgrabne połączenie elementów akcji, strategii i cRPG, w której wcielamy się w rolę walecznego, „zabieram bogatym i oddaję biednym” Robin Hooda. Owa pozycja zostanie wydana w lutym przyszłego roku w cenie 49,90 PLN.

Hurtownia gier i oprogramowania PLAY

Więcej informacji o X2: The Threat:

Więcej informacji o Robin Hood: Defender of the Crown: