Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2010, 11:00

autor: omadaha

Wznowiono prace nad detektywistyczną przygodówką Ala Lowe’a

Fanów przygodówek z przebojowym Larrym w roli głównej ucieszy wiadomość, że odwieszono prace nad najnowszą grą twórcy tej zabawnej serii. Przy dewelopingu Sam Suede in Undercover Expose współpracują studio Icarus i Apogee Software.

Fanów przygodówek z przebojowym Larrym w roli głównej ucieszy wiadomość, że wznowiono prace nad najnowszą grą twórcy tej zabawnej serii. Przy dewelopingu Sam Suede in Undercover Expose współpracują studio Icarus i Apogee Software.

Wznowiono prace nad detektywistyczną przygodówką Ala Lowe’a - ilustracja #1

Na razie niewiele wiadomo na temat procesu produkcji. Jak podaje Shacknews nie jest nawet do końca pewne czy w pracach uczestniczy Al Lowe – nie wymieniono bowiem jego nazwiska w informacji o wznowieniu prac na grą. Ujawniono jedynie, że nad produkcją czuwa Ken Wegrzyn – współpracownik Lowe’a i współzałożyciel iBase Entertainment (pierwotny deweloper Sam Suede).

Wiadomo też, że gra będzie wykorzystywać stworzony przez studio Icarus silnik graficzny xScape, który wcześniej został użyty podczas tworzenia postapokaliptycznego MMORPG Fallen Earth.

W założeniu twórców Sam Suede in Undercover Expose stanowić ma intrygujące połączenie akcji i gier przygodowych. Fabuła opowiadać będzie o perypetiach prywatnego detektywa wikłającego się w różne, często humorystyczne sytuacje, z którymi musi sobie później poradzić.

Wcześniej nad Sam Suede in Undercover Expose pracowało studio iBase, jednakże po jego zamknięciu projekt trafił na półkę. Jeśli tym razem nie pojawią się żadne komplikacje możemy się spodziewać, że do rąk graczy trafi niebanalna, zabawna i interesująca pod względem fabularnym przygodówka. Na razie twórcy nie zdecydowali się na podanie daty wydania gry, ale można się spodziewać, że ta informacja pojawi się już wkrótce.