Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2020, 17:45

Wystartował darmowy tydzień z Football Manager 2020

Na Steamie wystartował darmowy tydzień z grą Football Manager 2020. Najnowszą odsłonę kultowego cyklu menadżerów piłkarskich można za darmo wypróbować do 25 marca do godziny 16:00 czasu polskiego.

W SKRÓCIE
  1. Wystartował darmowy weekend z Football Manager 2020.
  2. Potrwa on do 25 marca, do godziny 16:00 czasu polskiego.
  3. Niestety, akcji nie towarzyszy żadna promocja na grę na Steamie.

Assassin's Creed: Odyssey nie jest jedyną produkcją, którą będzie można w najbliższym czasie przetestować bez żadnych dodatkowych opłat. Dziś na Steamie wystartował darmowy tydzień z grą Football Manager 2020. Aby wziąć w nim udział, należy wejść na kartę produktu na platformie firmy Valve, zalogować się na swoje konto i kliknąć przycisk Zagraj. Uwaga! Nie pomylcie się i nie pobierzcie dema, które również jest wyróżnione na tej stronie.

  1. Football Manager 2020 na platformie Steam

Darmowy weekend z grą Football Manager 2020 potrwa do 25 marca, konkretnie do godziny 16:00 czasu polskiego.

Wystartował darmowy tydzień z Football Manager 2020 - ilustracja #1
Sezon piłkarski stoi, ale zawsze można go rozegrać w Football Managerze.

W przeciwieństwie do dema, udostępniona w ramach darmowego tygodnia wersja Football Managera 2020 jest pełna. Oznacza to, że można się w niej bawić praktycznie bez ograniczeń i poprowadzić wybraną przez siebie drużynę piłkarską do tryumfu w najważniejszych rozgrywkach, przynajmniej do najbliższej środy. Gdy akcja się zakończy, tytuł zniknie z Waszej biblioteki Steam, a rozpoczętą rozgrywkę będzie można kontynuować dopiero po zakupieniu gry. Niestety, darmowemu tygodniowi nie towarzyszy żadna promocja na tytuł. Na platformie firmy Valve kosztuje on 209,99 złotych. Natomiast według naszej Growej Porównywarki Cenowej, najmniej trzeba na niego wydać 147,11 złotych.

Przypominamy, że Football Manager 2020 jest najnowszą odsłoną słynnego cyklu menadżerów piłkarskich, za którą odpowiada brytyjskie studio Sports Interactive. Tytuł ukazał się wyłącznie na PC 19 listopada ubiegłego roku i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony mediów branżowych. Pociągnęło to za sobą zadowalającą sprzedaż. W pierwszy tydzień od debiutu tytuł był bestsellerem w regionie EMEAA (Europa, Środkowy Wschód, Azja oraz Afryka) i pokonał takie głośne produkcje, jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Call of Duty: Modern Warfare czy Pokemon Sword i Shield.

  1. Oficjalna strona gry Football Manager 2020
  2. Football Manager 2020 – poradnik do gry