Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2019, 11:05

Demo Football Manager 2020 dostępne na platformie Steam

Football Manager 2020 otrzymał wersję demonstracyjną na platformie Steam. Pozwala ona na poprowadzenie drużyny piłkarskiej z którejś z największych lig świata przez pół sezonu.

Wczoraj na PC zadebiutował Football Manager 2020. Kolejna odsłona popularnego cyklu gier sportowych pozwalających na wcielenie się w menadżera drużyny piłkarskiej zbiera bardzo dobre opinie zarówno w mediach branżowych, jak i wśród graczy. Pytanie tylko, czy zasłużenie? Czy warto wydawać pieniądze na ten tytuł, jeśli posiada się którąś z poprzednich odsłon lub jest się zupełnym nowicjuszem w serii nie do końca pewnym, czy styl zabawy okaże się satysfakcjonujący? Każdy może odpowiedzieć sobie na te pytania sam. Wszystko dzięki wersji demonstracyjnej, którą brytyjskie studio Sports Interactive opublikowało na platformie Steam. Aby ją ściągnąć, należy wejść na poniższą stronę i kliknąć zielony przycisk znajdujący się pod napisem „Pobierz Football Manager 2020 Demo”.

  1. Football Manager 2020 na platformie Steam

W razie gdyby wyskoczył błąd „An error occurred while installing Football Manager 2020 Demo (No subscription)”, po prostu zrestartujcie Steama i spróbujcie raz jeszcze (via FM Scout).

Demo Football Managera 2020 pozwala na zasmakowanie świata wielkiej piłki. - Demo Football Manager 2020 dostępne na platformie Steam - wiadomość - 2019-11-20
Demo Football Managera 2020 pozwala na zasmakowanie świata wielkiej piłki.

Wersja próbna Football Manager 2020 pozwala na poprowadzenie drużyny należącej do którejś z największych lig na świecie i rozegranie połowy sezonu. Przez ten czas będzie można sprawdzić nie tylko funkcje doskonale znane wszystkim miłośnikom serii, ale również nowości. Wśród najważniejszych możemy wymienić Centrum rozwoju, pozwalające na całkowite przejęcie kontroli nad młodzieżówką prowadzonej ekipy, a także Wizję klubu, w ramach której gracze otrzymują zadania kształtowania kultury, współpracy z zarządem, osiągania bieżących celów i wytyczania kierunku ewolucji drużyny. Film prezentujący nowinki w Football Manager 2020 znajdziecie poniżej.

Jeśli po ograniu dema Football Managera 2020 przypadnie Wam do gustu, to pamiętajcie, że zapisany stan gry będziecie mogli przenieść do pełnej wersji gry. Na platformie Steam można ją zakupić za 209,99 złotych. Przypominamy, że tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Football Manager 2020
  2. Football Manager 2020 – poradnik do gry