Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2019, 10:00

Football Manager 2020 - znamy dokładną datę premiery i cenę

SEGA oraz Sports Interactive ujawniły oficjalną datę premiery gry Football Manager 2020. Tytuł trafi na PC oraz urządzenia z systemami Android i iOS 19 listopada bieżącego roku.

Nowy rok i nowy FM. - Football Manager 2020 - znamy dokładną datę premiery i cenę - wiadomość - 2019-10-15
Nowy rok i nowy FM.

SEGA oraz Sports Interactive ogłosiły, że premiera Football Managera 2020 odbędzie się 19 listopada bieżącego roku. Przypomnijmy, że orientacyjną datę debiutu oraz minimalne wymagania sprzętowe produkcji poznaliśmy już pod koniec sierpnia. Jednak dopiero teraz wydawca i deweloper zdecydowali się ujawnić konkretny termin oraz cenę produkcji.

Jak to zwykle bywa przy okazji tej popularnej serii, do sprzedaży jednocześnie trafi kilka wersji gry - podstawowa (189 zł), Touch (okrojona o przedmeczowe procedury i kontakt z mediami w cenie 130 zł) oraz Mobile (na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS). Tegoroczna odsłona trafi również na Google Stadia oraz Nintendo Switch (w wersji Touch). Szczegóły oraz data premiery na wspomnianych platformach zostaną wkrótce ogłoszone. Warto dodać, że osoby, które zdecydują się na zakup produkcji od jednego z autoryzowanych sprzedawców, otrzymają 10% zniżki oraz dostęp do wersji beta. Lista sklepów jest dostępna pod tym adresem.

Przypomnijmy również, że kupno podstawowego Football Managera 2020 zaowocuje otrzymaniem FM 2020 Touch na PC/Mac za darmo. Chociaż seria z roku na rok nie przechodzi gruntownych zmian (bo i po co?), to gracze mogą liczyć na kolejne drobne usprawnienia oraz nowe licencje.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Football Manager 2020
  2. Football Manager 2020 na Steamie