Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 września 2010, 12:25

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Wygraj koszulkę Kuby Błaszczykowskiego i grę FIFA 11

Właśnie startuje konkurs SMS-owy organizowany przez Sklep GRY-OnLine wspólnie z Electronic Arts! Do wygrania między innymi 10 egzemplarzy FIFA 11 na PC, oraz koszulka Kuby Błaszczykowskiego z autografem. Dodatkowo – kupony na zakupy w Sklepie GRY-OnLine.

Właśnie startuje konkurs SMS-owy organizowany przez Sklep GRY-OnLine wspólnie z Electronic Arts! Do wygrania między innymi 10 egzemplarzy FIFA 11 na PC oraz koszulka Kuby Błaszczykowskiego z autografem. Dodatkowo – kupony na zakupy w Sklepie GRY-OnLine.

Wygraj koszulkę Kuby Błaszczykowskiego i grę FIFA 11 - ilustracja #1

Co należy zrobić aby zgarnąć nagrodę główną lub jedną z dodatkowych? Wysłać SMS-a pod numer 72068 o treści PLAY.FIFA (koszt 2,44 zł z VAT), a następnie w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na otrzymane pytanie. Osoba, która udzieli najszybciej prawidłowej odpowiedzi zgarnie nagrodę główną:

  • koszulkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego
  • grę FIFA 11 do pobrania z EA Store
  • kupon uprawniający do zakupów na kwotę 400 zł w Sklepie GRY-OnLine

Dziewięć kolejnych osób również będzie się mogło cieszyć z możliwości pobrania FIFY 11 z EA Store, a bonusowo otrzyma jeszcze kupony na zakupy o wartości 50 zł.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na specjalnej stronie Sklepu GRY-OnLine. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem.