Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2010, 16:05

autor: Jiker

Wygraj jedno z 5 zaproszeń na oficjalną prezentację Wiedźmina 2!

Firma CD Projekt poinformowała, że w dniach 25-26 marca w klubie Loft 44 w Warszawie zorganizowana zostanie konferencja prasowa, w ramach której przeprowadzone zostaną pokazy największych tytułów znajdujących się w planie wydawniczym producenta. Najważniejszych punktem prezentacji będzie oficjalna zapowiedź gry Widźmin 2: Zabójcy Królów.

Firma CD Projekt poinformowała, że w dniach 25-26 marca w klubie Loft 44 w Warszawie zorganizowana zostanie konferencja prasowa, w ramach której przeprowadzone zostaną pokazy największych tytułów znajdujących się w planie wydawniczym producenta. Najważniejszym punktem prezentacji będzie oficjalna zapowiedź gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, której ujawnione właśnie logo możecie podziwiać poniżej.

Wygraj jedno z 5 zaproszeń na oficjalną prezentację Wiedźmina 2! - ilustracja #1

Wśród pozostałych tytułów, które zostaną przedstawione w trakcie CD Projekt Conference Spring 2010, znalazły się m.in.: Alpha Protocol, Iron Man 2, UFC 2010, Split Second: Velocity, Arcania: A Gothic Tale, Two Worlds II oraz Grey Matter. Swój udział w konferencji potwierdzili goście z firm SEGA, THQ, Disney, JoWood, Zuzzex oraz DTP, którzy poprowadzą pokazy niektórych wymienionych wyżej gier.

Na konferencji swoją obecność zaznaczy również redakcja serwisu gry-online.pl. Możecie się zatem spodziewać relacji ze spotkania, a także publikacji wszystkich istotnych informacji, które zostaną ujawnione w jego trakcie.

Wygraj jedno z 5 zaproszeń na oficjalną prezentację Wiedźmina 2! - ilustracja #2

CD Projekt Conference Spring 2010 jest imprezą zamkniętą. Dla naszych czytelników mamy jednak niespodziankę!

Pięć jednoosobowych zaproszeń, dzięki którym pięcioro z Was otrzyma niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w przedpremierowych pokazach najnowszych gier, imprezie branżowej, a także w spotkaniu z twórcami gry Wiedźmin 2.

I to właśnie z tym ostatnim tytułem jest związany nasz mini-konkurs. Jak na pewno pamiętacie, wszystkie miłosne podboje Geralta w pierwszym Wiedźminie były premiowane specjalnymi kartami. Przeszukajcie zasoby Internetu w poszukiwaniu Artów innych pięknych niewiast utrzymanych w stylistyce fantasy. Być może Wasze sugestie zainspirują autorów Wiedźmina II przy tworzeniu nowych kart.

Wśród wszystkich czytelników, którzy wkleją taką grafikę w komentarzu do tego newsa komisja redakcyjna wyłoni 5 osób, które otrzymają zaproszenie zarówno na konferencje w dniu 25 marca, jak i na wieczorną imprezę branżową w dniu 26 marca. Swoje propozycje możecie zgłaszać do najbliższej środy, 17 marca włącznie. Z uwagi na charakter imprezy na zwycięstwo mają szansę wyłącznie osoby pełnoletnie. Powodzenia!