Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2010, 17:48

Wygraj jedno z 5 zaproszeń na CD Projekt Conference Spring 2010!

W rozesłanej dzisiaj informacji prasowej CD Projekt podał więcej szczegółów na temat zaplanowanej na następny tydzień CD Projekt Conference Spring 2010.

W rozesłanej dzisiaj informacji prasowej CD Projekt podał więcej szczegółów na temat zaplanowanej na następny tydzień CD Projekt Conference Spring 2010.

W dniach 25 i 26 marca w Warszawie, w klubie Loft 44 odbędzie się konferencja prasowa oraz towarzyszące jej pokazy największych nadchodzących tytułów. Podczas konferencji CD Projekt przedstawi plany strategiczne i cele poszczególnych spółek na nadchodzące lata. Najważniejszym punktem prezentacji będzie oficjalna zapowiedź superprodukcji studia RED – Wiedźmin 2.

Następnie odbędą się pokazy gier przeprowadzone przez zaproszonych gości z firm: SEGA, THQ, DISNEY, JOOWOOD, ZUXXEZ oraz DTP, podczas których będzie można zagrać lub obejrzeć takie tytuły jak: Alpha Protocol, Iron Man 2, UFC 2010, Split Second: Velocity, Arcania: A Gothic Tale, Two Worlds II oraz Grey Matter. Dwudniową konferencję zakończy branżowa impreza, która odbędzie się po części oficjalnej. Szczegółowy plan imprezy można znaleźć pod tym adresem.

CD Projekt Conference Spring 2010 jest imprezą zamkniętą. Dla naszych czytelników mamy jednak niespodziankę!

Pięć jednoosobowych zaproszeń, dzięki którym pięcioro z Was będzie miało niepowtarzalną okazję wziąć udział w przedpremierowych pokazach najnowszych gier, wziąć udział w imprezie branżowej czy spotkać się osobiście z twórcami gry Wiedźmin 2.

I to właśnie z tym ostatnim tytułem jest związany mini-konkurs. Jak na pewno pamiętacie, wszystkie miłosne podboje Geralta w pierwszym Wiedźminie były premiowane specjalnymi kartami. Przeszukajcie zasoby Internetu w poszukiwaniu Artów pięknych niewiast utrzymanych w stylistyce fantasy.

Wśród wszystkich czytelników, którzy wkleją taką grafikę w komentarzu do tego newsa komisja redakcyjna wyłoni 5 osób, które otrzymają zaproszenie zarówno na konferencje w dniu 25 marca 2010 jak i na wieczorną imprezę branżową w dniu 26 marca 2010. Swoje propozycje możecie zgłaszać do najbliższej środy, 17 marca 2010 włącznie. Z uwagi na charakter imprezy na zwycięstwo mają szansę wyłącznie osoby pełnoletnie. Powodzenia!

gry