Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 19 grudnia 2003, 17:09

Worms 3D - wybierz najlepszy komiks i wygraj gry

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Mamy przyjemność poinformować, że zakończył się pierwszy etap super konkursu dotyczącego gry Worms 3D! Przypominamy, że polegał on na stworzeniu najazabawniejszego komiksu o najsłynniejszych robalach świata. W pierwszym etapie wyłoniono 9 komiksów, na które można głosować na tej stronie.

Autor komiksu, który zdobędzie największą ilość Waszych głosów otrzyma procesor Intel Pentium 4 2.4 GHz z technologią Hyper-Threading o wartości 940 PLN! Zdobywcy kloejnych 3 miejsc otrzymają zestawy gier. To jednak nie wszystko! Nagroda czeka także na osoby oddające swój głos na jeden z komiksów. Wśród nich rozlosujemy zestaw 3 gier Codemasters: Colin McRae Rally 3, TOCA Race Driver oraz IndyCar Series! Równocześnie przypominamy, że gra Worms 3D została wydana na 2 płytach CD, w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 99.90 PLN! Więcej informacji o grze można znaleźć na oficjalnej polskiej stronie.