Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2003, 10:24

Vironi - nowy przeciwnik w Ground Control II

W ubiegły poniedziałek informowaliśmy Was o rozpoczęciu odliczania na oficjalnej stronie Massive Entertainment, które wedle wszystkich przypuszczeń, miało prowadzić do ujawnienia informacji na temat nowej frakcji, występującej w Ground Control II. Tak też się w istocie stało. Trzecią, obok Northern Star Alliance i Terran Empire stroną konfliktu, zostali Virońscy Nomadzi – obcy z planety Ragnarok Nebula

W ubiegły poniedziałek informowaliśmy Was o rozpoczęciu odliczania na oficjalnej stronie Massive Entertainment, które wedle wszystkich przypuszczeń, miało prowadzić do ujawnienia informacji na temat nowej frakcji, występującej w Ground Control II. Tak też się w istocie stało. Trzecią, obok Northern Star Alliance i Terran Empire stroną konfliktu, zostali Virońscy Nomadzi – obcy z planety Ragnarok Nebula.

Pierwsza konfrontacja ludzi z obcą rasą nastąpiła, gdy agentka Sarah Parker, naruszyła jej przestrzeń powietrzną. Po tym wydarzeniu, Ziemianie wielokrotnie kontaktowali się z Vironami, chcąc ustabilizować wzajemne relacje, ale wszelkie próby kończyły się fiaskiem. A stąd do wojny był już tylko jeden krok.

Więcej informacji na temat nowej frakcji, a także krótkie opisy jej dwóch jednostek, znajdziecie pod poniższym adresem: