Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 sierpnia 2009, 11:30

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Windows 7 do 120 dni za darmo

Wersji trial Windowsa 7 będzie można używać aż przez 120 dni bez rejestracji produktu, czyli bez wykupienia klucza aktywacyjnego. Potwierdził do oficjalnie Microsoft.

Wersji trial Windowsa 7 będzie można używać aż przez 120 dni bez rejestracji produktu, czyli bez wykupienia klucza aktywacyjnego. Potwierdził to oficjalnie Microsoft.

Windows 7 do 120 dni za darmo - ilustracja #1

Trwającą z założenia 30 dni licencję na darmowe użytkowanie najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu można przedłużyć, a raczej zresetować trzykrotnie. Dzięki prostej operacji wydłużymy okres darmowego korzystania z Windows 7 o 90 dni. Co ważne, Microsoft potwierdził, że jest to możliwe i przede wszystkim nie stoi w sprzeczności z postanowieniami licencji (End User License Agreetment – EULA).

Cały proces jest dość prosty i można go zastosować do dowolnej wersji Windowsa 7. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomienie wiersza poleceń (Start > All Programs > Accessories > Command Prompt) i wpisanie w nim komendy „slmgr –rearm”, a następnie zrestartowanie systemu. Więcej na temat całej operacji przeczytacie pod tym adresem.