Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2014, 17:42

autor: Góral

WildStar – nowe MMO od twórców WoWa zadebiutowało na rynku

Dziś odbyła się premiera gry MMORPG WildStar od studia Carbine, założonego przez deweloperów zajmujących się wcześniej kultowym World of Warcraft. Wyczekiwany tytuł dostępny jest w większości sklepów w oryginalnej wersji językowej.

Dziś na rynku zadebiutowała nowa gra MMORPG WildStar. Tytuł dostępny jest w ofercie większości rodzimych sprzedawców oraz w Sklepie Gry-OnLine. Produkcję można również kupić bezpośrednio z oficjalnej strony, jednak cena najtańszej wersji po przeliczeniu wynosi ponad 180 zł. Wszystkie wydania umożliwiają 30 dni darmowej zabawy. Po tym czasie rozgrywka wymaga opłacania abonamentu, o którym szerzej przeczytacie w dalszej części niniejszej informacji. Projekt studia Carbine, jak większość debiutujących gier z gatunku MMO, boryka się obecnie z pewnymi problemami związanymi z przeciążeniem serwerów. Deweloper jednak robi, co może, by jak najszybciej wyeliminować wszystkie niedogodności (w europejskim regionie postawiono m.in. trzy nowe serwery PvP). Mimo wszystko, w ciągu kilku najbliższych dni u części osób mogą występować różne problemy, które miejmy nadzieję zostaną bardzo szybko usunięte.

  1. W cyklu „rozMMOwy” napisaliście wiele ciekawych komentarzy o WildStarze
WildStar utrzymany jest w żatrobliwym klimacie science-fiction. - WildStar – nowe MMO od twórców World of Warcraft zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2014-06-03
WildStar utrzymany jest w żatrobliwym klimacie science-fiction.
WildStar w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG.
  • Deweloper: Carbine Studios.
  • Premiera: 3 czerwca 2014 roku.
  • Model biznesowy: abonament.

WildStar to pierwsza produkcja od studia Carbine, założonego przez kilkunastu byłych pracowników firmy Blizzard Entertainment, pracujących m.in. przy grze World of Warcraft. Tytuł został zapowiedziany w 2011 roku, a po kilku latach dewelopingu, twórcy udostępnili go za darmo na kilka dni w ramach otwartych beta testów, które odbyły się w zeszłym miesiącu. Zabawa w WildStar rozgrywa się na planecie Nexus, której tajemnice starają się odkryć przedstawiciele różnych ras. Projekt odróżnia się od konkurencyjnych produkcji przede wszystkim rozbudowanym system rozwoju postaci i dynamicznym systemem walki. Więcej dowiecie się z naszej zapowiedzi:

  1. Przeczytaj naszą zapowiedź gry WildStar

WildStar – nowe MMO od twórców World of Warcraft zadebiutowało na rynku - ilustracja #3WildStar to gra wymagająca opłacania miesięcznego abonamentu, którego koszt ustalono na 12,99 euro (około 54 zł). Twórcy wprowadzili jednak system, umożliwiający kupowanie od innych graczy przedmiotu C.R.E.D.D. za złoto uzyskane w grze. Dzięki temu itemowi możliwe jest przedłużenie subskrypcji o 30 dni. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry WildStar