Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2014, 14:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Trials Fusion, Titanfall, Luftrausers) 21/3/14

Dziś piszemy m.in. o rozdzielczości 4K w strzelaninie Titanfall, sukcesie niezależnej gry Luftrausers, zamkniętych beta testach Trials Fusion, a także o dodatku DLC do Pro Evolution Soccer 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Men of War: Assault Squad

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Men of War: Assault Squad. Dzieło studia Digitalmindsoft można aktualnie nabyć 75% taniej. Obraz kosztuje obecnie 3,74 euro (ok. 16 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Toy Soldiers

Zespół Signal Studios odzyskał od firmy Microsoft prawa do gier z serii Toy Soldiers. Oznacza to, że deweloper będzie miał większą kontrolę nad rozwijaniem swojego cyklu, a także możliwość wydawania swoich produkcji na różnych platformach sprzętowych. Dotychczasowe dwie części serii ukazały się na PC i Xboksie 360.

Trials Fusion

Wszyscy gracze, którzy zakupili przedpremierowo grę Trials Fusion w sklepie Uplay, mogą od dzisiaj wziąć udział w zamkniętych beta testach tego tytułu. Produkcja studia RedLynx jest dostępna w serwisie Uplay za 79,90 zł. Premiera pecetowej wersji odbędzie się 24 kwietnia bieżącego roku, podczas gdy posiadacze PlayStation 4, Xboksa One oraz Xboksa 360 doczekają się gry już 16 kwietnia.

Trials Fusion zadebiutuje w kwietniu bieżącego roku

Titanfall

Firma Nvidia prawdopodobnie rozpocznie współpracę ze studiem Respawn Entertainment, na mocy której do pecetowej wersji Titanfall dodana zostanie m.in. obsługa rozdzielczości 4K. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym blogu Nvidii, ale szybko została usunięta. Na razie nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tej informacji, ale wydaje się ona więcej niż pewna.

Guild Wars 2

Studio ArenaNet wypuści 15 kwietnia aktualizację Feature Pack do gry Guild Wars 2. Przyniesie ona ze sobą szereg nowości w rozgrywce, o których będziemy dowiadywać się na bieżąco, aż do premiery patcha. Na razie zapowiedziano tylko ulepszenie systemu cech, a o kolejnych usprawnieniach usłyszymy w kolejnych dniach.

Pro Evolution Soccer 2014

Firma Konami zapowiedziała dodatek DLC World Challenge do gry Pro Evolution Soccer 2014 w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Rozszerzenie wprowadzi tryb World Challenge, w którym poprowadzimy własną drużynę narodową do zwycięstwa w turnieju będącym nielicencjonowanym odpowiednikiem Mistrzostw Świata. Weźmiemy udział nie tylko w samej imprezie, ale też w kwalifikacjach do niej. DLC zadebiutuje 26 marca w cenie 9,99 euro (ok. 42 zł).

Luftrausers

Studio Vlambeer powiadomiło za pośrednictwem Twittera, że niezależna gra Luftrausers zaczęła wczoraj przynosić zyski. Stało się to więc zaledwie dwa dni po premierze mającej miejsce 18 marca na PC, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Z kolei proces dewelopingu trwał dwa i pół roku. Luftrausers to zręcznościowa strzelanka w staroszkolnym stylu, w której wcielamy się w pilota tytułowego samolotu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Sacred 3
  2. EVE: Valkyrie
  3. BioShock: Infinite – Burial at Sea
  4. Stealth Combat
  5. Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty
  6. Skydive: Proximity Flight

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Battlefield 4: Wojna na Morzu – trailer
  2. Sacred 3 – gameplay trailer
  3. Tom Clancy’s The Division – Snowdrop engine (PL)