Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Stealth Combat (PC)
OkładkaStealth Combat (PC)

Stealth Combat PC

Stealth Combat to gra akcji z elementami skradanki i strategii taktycznej, wyprodukowana przez firmę TriggerLab. Gracz kieruje poczynaniami jednej z dwóch grywalnych postaci - agenta Streaka lub agentki Moon, a jego zadaniem jest zapobiec eskalacji lokalnego konfliktu zbrojnego.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stealth Combat Premiera PC

25lutego2002

producent: Deck13 Interactive wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stealth Combat to gra akcji 3D oferująca taktyczny model rozgrywki z elementami szpiegowania i rozbudowaną fabułą. Przenosimy się nieco w przyszłość, gdzie misje decydujące o losach wojny wykonują siły specjalne nowej generacji. Gracz wciela się w postać agenta Streaka, pracującego dla Aliansu Ekonomicznego i Militarnego, albo w rolę agentki Moon, będącej w służbie Wielkiej Azji. Naszym zadaniem jest zapobiegnięcie eskalacji lokalnego konfliktu na globalną skalę. W zależności od wyboru postaci fabuła toczy się dwoma różnymi ścieżkami.

Do wyboru dostaniemy dwie odrębne frakcje z całkowicie różnorodnymi jednostkami i misjami do wykonania. Na wykonanie czeka 25 misji rozgrywających się na terenia całego świata, podczas których wspomagać nas będą pojazdy prowadzone przez komputer. Akcja przeniesie nas w ciekawe miejsca o zróżnicowanym terenie, jak las, zbiorniki wodne, śnieżne wzgórza czy podziemne jaskinie. Całość oparta o nowoczesny silnik JARED pozwoli na przełączanie widoku między perspektywą pierwszej i trzeciej osoby.

Przygotowano ponad 50 jednostek, zarówno naziemnych jak i powietrznych (takich jak czołgi, jeepy, śmigłowce, artyleria i in.), których model poruszania się jest bardziej zręcznościowy niż symulacyjny. Sami możemy prowadzić 20 jednostek (oraz kilka dostępnych w późniejszej fazie gry). W czasie gry możemy dowolnie przełączać się miedzy różnym pojazdami biorącymi udział w misji. Bardzo często najlepszym rozwiązaniem zadania jest ostrożne przemykanie się między wrogimi jednostkami oraz śmiertelnie szybki atak na wyznaczone cele. Niektóre misje wymagają jednak zręczności i szybkiego naciskania spustu.

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI Stealth Combat

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Stealth Combat Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 64MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D