Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2014, 12:59

autor: Góral

Arma III - ukazał się trzeci epizod kampanii singleplayer

Po kilku miesiącach oczekiwania, kampania dla jednego gracza w Armie III została ukończona. Studio Bohemia Interactive udostępniło wczoraj trzeci i ostatni epizod singleplayera, zatytułowany Win. Oprócz zakończenia historii żołnierza Bena Kerry’ego, wprowadza on do zabawy nowe pojazdy i lokacje.

Studio Bohemia Interactive, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępniło trzeci i ostatni epizod kampanii dla jednego gracza w grze FPS Arma III. Najnowsza część, zatytułowana Win, kończy historię Bena Kerry’ego – żołnierza wysłanego na misję NATO w obszar Morza Śródziemnego, który wraz ze swoimi towarzyszami musi stawić czoła liczniejszym i lepiej uzbrojonym wrogom. Pierwszy fragment singleplayera ukazał się pod koniec października 2013 roku, drugi zadebiutował w styczniu bieżącego roku, a od wczoraj, po kilku miesiącach od oficjalnego debiutu trzeciej Army, tryb dla jednego gracza w końcu został udostępniony w całości. Przy okazji opublikowano nowy zwiastun produkcji, z fragmentami rozgrywki z epizodu Win.

Najnowsze rozszerzenie wprowadza do zabawy także nowe pojazdy - samoloty A-164 Wipeout, To-199 Neophron i A-164 CAS oraz ciężarówkę zaopatrzeniową Tempest. Ponadto zatroszczono się o nowe miejsca w liczącej 270 km kwadratowych lokacji, w tym Ghost Hotel oraz Stadium. Wszystkie te atrakcje powinny zostać pobrane automatycznie przez Steam.

Arma III - ukazał się trzeci epizod kampanii singleplayer - ilustracja #2Arma III to trzecia odsłona serii strzelanek FPP, stawiających na realistyczne podejście do tego tematu, która ukazała się na komputerach osobistych w 12 września 2013 roku. Marka została zapoczątkowana w 2006 roku grą ArmA: Armed Assault. Za wszystkie części odpowiada czeskie studio Bohemia Interactive, założone w 1999 roku. Obecnie deweloper ten pracuje także nad DayZ – komercyjną wersją popularnego moda do Army II.

Arma III - ukazał się trzeci epizod kampanii singleplayer - ilustracja #3
Nowe lokacje dostępne w grze Arma III. - Arma III - ukazał się trzeci epizod kampanii singleplayer - wiadomość - 2014-03-21
Nowe lokacje dostępne w grze Arma III.