Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2014, 20:15

autor: Ender

ArmA III – data premiery ostatniego epizodu kampanii singleplayer

Deweloperzy gry ArmA III zdradzili dokładną datę premiery ostatniego epizodu kampanii singleplayer. Zostanie on udostępniony za darmo pod koniec marca wszystkim posiadaczom pełnej wersji gry.

W trakcie rozgrywki gracze mogą kontrolować wiele rodzajów pojazdów wojskowych - ArmA III – data premiery ostatniego epizodu kampanii singleplayer - wiadomość - 2014-03-11
W trakcie rozgrywki gracze mogą kontrolować wiele rodzajów pojazdów wojskowych

Tuż przed oficjalną premierą gry ArmA III, deweloperzy z czeskiego studia Bohemia Interactive zapowiedzieli, że osoby oczekujące na kampanię singleplayer będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Zespół ogłosił bowiem, że z powodu chęci dopracowania sieciowego modułu tytułu, fabularny scenariusz dla pojedynczego gracza zostanie podzielony na trzy części, które będą udostępniane za darmo w przeciągu kilku miesięcy. Premierę pierwszego i drugiego epizodu mamy już za sobą. Twórcy ujawnili dziś datę debiutu ostatniego epizodu, zatytułowanego Win. Wyznaczono ją na 20 marca. Udostępniono również screeny prezentujące DLC.

Trzecia część kampanii ma skupić się na konflikcie odbywającym się na znacznie szerszą skalę niż w początkowych rozdziałach kampanii. Nowością będą trzy kolejne grywalne pojazdy. Jednomiejscowy myśliwiec A-164 Wipeout, samolot wsparcia To-199 Neophron, a także opancerzona ciężarówka Tempest, dostępna w kilku wariantach. Jak zwykle epizod będzie udostępniony za pośrednictwem serwisu Steam i zostanie automatycznie załadowany jako aktualizacja w dniu debiutu. Poza zamknięciem fabuły, Win oferować będzie także nowy scenariusz Fixed-Wing, który pozwoli nam zapoznać się z nowymi jednostkami.

  1. Recenzja gry ArmA III - wizualnie piękna, ale pozbawiona treści
  2. Oficjalna strona internetowa gry ArmA III